м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Зерносховища

Будівництво зерносховищ під ключ

Строительство зернохранилищ под ключ
Україна завжди могла пишатися своїм зерном, воан була і є «житницею» світового масштабу. Наші аграрії щороку тримають високий рівень його виробництва, навіть зараз, в умовах нестабільної економічної і політичної ситуації в країні. Багато виробників зіштовхуються із серйозною проблемою – збереження врожаю зернових, адже елеватори радянських часів потребують реконструкції і знаходяться в користуванні великих агрохолдингів. Фермерські господарства поставлені перед вибором: аренда, або будівництво власного зерносховища? Сільськогосподарське будівництво країн Євросоюзу зараз направлено на зведення невеликих модульних зерносховищ, адже близько 90% зернових, зібраних в країнах Європи, зберігаються у фермера, який їх зібрав. Модульні сховища з’являються і в Україні. Вони мають багато переваг:

  • Будівництво не вимагає документального підтвердження;
  • Легкість монтажу і мобільність;

Але … не підходять для тривалого зберігання зерна. Власні складські приміщення для зерна «розв’яжуть фермеру руки», дадуть свободу вибору терміну продажів продукції і, таким чином збільшать рентабельність виробництва в цілому. Власне зерносховище – це перспективна інвестиція в аграрний бізнес!

Компанія КСК Construction професійно займається аграрним будівництвом більше 10 років, пропонуємо послуги підрядника з будівництва зерносховищ. Ми здійснимо будівництво зерносховищ під ключ від створення проектної документації до введення в експлуатацію.

У штаті компанії досвідчені проектувальники і виконроби, будівельники, які вдосконалили свою майстерність на сотнях квадратних метрів зведених ангарів, комплект необхідної техніки і широкий спектр перевірених постачальників будівельних матеріалів, з якими багато років співпрацює наша компанія, що гарантують комплектацію якісними матеріалами за оптимальною ціною. Ми побудуємо зерносховище в будь-якій точці України потрібної вам конструкції з будь-якого матеріалу. Але металевий елеватор, поза всякими сумнівами, має цілий набір переваг в порівнянні з популярними в минулому бетонними:

  • Доступна вартість. Ціна будівництва зерносховища з металу навіть великої площі, ємністю понад 300 тонн монтується з металевого каркаса та сталевих листів з насічками-рифлями, що наполовину дешевше бетонних споруд;
  • Мобільність. Металевий короб завжди можна розібрати і встановити на новий фундамент;
  • Економія часу. Роботи можна проводити в будь-яку погоду, що дозволяє скоротити час від заливки бетонної основи до підключення обладнання до 2-3 місяців. Крім цього, будівництво швидкомонтованих ангарів можна реалізувати технологічно швидко;
  • Довговічність. Рельєф листів та їх цинкове покриття, що збільшує стійкість металу до корозії, продовжує термін служби елеватора до 40 років;
  • Простота обслуговування і безпека. Металеві конструкції є пожежобезпечним матеріалом, а технічне обслуговування автоматизованого комплексу не представляє серйозних труднощів;

Побудуємо Вам СКЛАД ДЛЯ ЗЕРНА недорого

Все-таки ціна ангара для зерна у виконанні КСК Construction є чи не головною його перевагою. Ми будуємо ангари для зберігання зерна арочним та каркасних способом, але вартість перших набагато нижче каркасних варіантів. Відсутність каркаса знижує металоємність конструкції, а полегшений фундамент замовник взагалі може побудувати власними силами – ось основні складові економії коштів. Наші інженери встановлять бункери, приміщення та інші споруди для зберігання зерна з дотриманням всіх норм і вимог техніки безпеки.

Будівництво ангарів під зерно нашою компанією проводиться таким чином, щоб максимально задовольнити потреби функціонування технологічної цепочки від завантаження, просушування, зберігання, обробки, формування великих партій і відвантаження зерна. При цьому забезпечується безперешкодне переміщення транспортних засобів по комплексу.

З підрядником КСК Construction ваш аграрний бізнес отримає хорошу перспективу росту! Телефонуйте, замовляйте! Компетентна консультація в особистому діалозі!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.