м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Промислова підлога UZIN: історія ТМ та де приміняється

У Німеччині, в 1911 році була вперше відкрита фірма UZIN. Одна з передових компаній, що виробляють продукцію для покриття підлоги. Офіс ТМ Юзін знаходиться в німецькому місті Ульма, але на сьогоднішній день компанія налічує безліч дочірніх підприємств і філій по всьому світу.

За такий тривалий час існування на ринку підлогового покриття, фірма UZIN отримала повагу, як від споживачів, так і професіоналів будівельної справи. У 1998 році ТМ Юзін стали володаркою сертифіката ISO 14001. За сьогодні фірма UZIN є передовим представником на ринках полімерів в області підлогового покриття, бере участь в розвитку і розробці продукції. Тепер її філії знаходяться по всьому світу.

UZIN – новатор в розробці і впровадженні передових технологій EMICODE в сфері покриття підлоги. Асортимент продукції, що випускається концерном, дуже великий. Клей, матеріали для укладання різних типів покриттів для підлоги, їх ремонту, а також шпаклювальні маси. Вся продукція служить для професійного виконання робіт при укладанні поверхні підлоги.

Продукція фірми UZIN добре підходить для складських приміщень, промислових цехів. Для приміщень з дуже високою зоною навантаження підлогового покриття використовують товщину настилу від 4 до 10 мм.