м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення залізобетонних конструкцій

Підсилення залізобетонних конструкцій по Києву і Україні

Підсилення залізобетонних конструкцій

Аварійний стан вашого об’єкту настільки руйнівний, що питання: «Ремонтувати, або зносити?», як каужть: «стоїть ребром»? Не варто приймати швидких рішень, все-таки: «ламати – не будувати», а вартість нової споруди незрівнянно вище його реконструкції!

Ознайомтеся з пропозиціями компанії КСК Construction на нашому сайті, можливо ви вже знайшли свого генерального підрядника на реконструкцію і підсилення будівлі!

Компанія КСК Construction володіє всім необхідним технічним та кадровим ресурсом для вирішення проблем:

 • Ліквідація аварійного стану будівлі;
 • Підготовка приміщення до перебудови;
 • Збільшення терміну експлуатації об’єкту.

Ми застосовуємо найефективніші інноваційні методи та способи підсилення залізобетонних конструкцій під навантаженням, чи без навантаження. Позитивні відгуки замовників готових об’єктів переконують, що наша компанія лідирує в рейтингу подібних компанії! Ознайомтеся, прочитайте та самі переконаєтеся. Інформація на сайті!

Чітко витримуємо необхідні рекомендації щодо посилення та ремонту залізобетонних конструкцій та бетонних колон. Дотримуємося норм техніки безпеки, адже застарілі конструкції в процесі робіт можуть руйнуватися. Наші досвідчені будівельники та інженери проектувальники володіють багатьма секретами будівельної майстерності для проведення таких складних і відповідальних робіт. Компанія багато років проводить будівництво адміністративних будівель і промислових об’єктів в т.ч. перебудовуючи під них застарілі комплекси. Напрацьований нашими майстрами досвід дозволяє:

 1. Реалізовувати будівельні задуми високої складності;
 2. Провести підсилення бетонних та залізобетонних конструкцій з оптимальною витратою матеріалу;
 3. Посилити будівлі з будь-якого іншого матеріалу: дерева, бетону, цегли.

Найчастіше при реставрації потребують підсилення залізобетонні балки та колони, як самі навантажені конструкцій. Підкранові балки, як правило, ми замінюємо на інші, а колони підсилюємо залізобетонної обоймою. Підсилення кам’яних конструкцій будівель та споруд здійснюємо, використовуючи необхідне модернізоване технічне обладнання:

 • Установки для торкретування, гідроабразивного обробні поверхню;
 • Апарати для пневмонабризку цементно-щебеневої розчину та ін.

Підсилення можна уникнути, якщо змінити умови експлуатації об’єкта, зменшивши постійне або тимчасове навантаження. Якщо зміна навантаження неможливо, ви можете замовити підсилення залізобетонних конструкцій в зоні зрізу, стислій або розтягнутої зони.

Підсилення залізобетонних конструкцій металевими розпорками

Наші майстри ефективно використовують традиційний метод підсилення – влаштування попередньо напружених металевих розпорок. Виконуючи підсилення залізобетонних конструкцій металевими елементами, ми будуємо офісні будівлі, житлові або промислові приміщення, з гарантією абсолютної якості. Для досягнення найкращого результату, використовуємо традиційні, інноваційні або комбіновані методи підсилення, що дає можливість збільшити несучий потенціал конструкцій навіть при самому раціональному використанні металу. Наприклад, підсилення залізобетонних конструкцій та будівель методом нарощування, дозволяє повернути початкові експлуатаційні характеристики несучих балок та бетонних плит. В цьому випадку:

 1. До оголеної арматури приварюють додаткову арматуру;
 2. Встановлюємо опалубку;
 3. Бетонуємо нарощування.

Плити нарощуємо з нижньої або обох сторін, облаштовуємо збірну плиту, влаштовуємо залізобетонні шпонки.

Підсилення залізобетонних конструкцій металом при реконструкції будівель допоможе зберегти їх неповторний дизайн та індивідуальну харизму. Ремонт офісів фірм, які бажають підтримувати свій конкурентний імідж на високому рівні, краще проводити саме шляхом реконструкції, адже офіс – відоме представництво компаній. Для підприємців інформуємо, що компанія КСК Construction в найстисліші терміни візьметься побудувати промислову будівлю на застарілому об’єкті, провівши підсилення з/б споруд шляхом нарощування або іншими переліченими вище методами, повністю перебудувавши планування, зробивши підведення комунікацій, тобто “під ключ”. При підрощуванні обов’язково використовуємо якісний бетон. На період ремонту в приміщенні встановлюємо додаткові опори.

Невисока ціна підсилень розпірками і системою зовнішнього армування в комплексі з додатковими послугами по прибирання та влаштуванню території – переконливий аргумент до співпраці з КСК Construction! Наші фахівці також безкоштовно проведуть попередній розрахунок міцності залізобетонних плит перекриття, по якому складається проект і кошторис з реставрації об’єкта. Тільки форс-мажорні обставини можуть змінити кінцеву вартість реставраційних робіт, проведених нашою компанією! Телефонуйте! Компетентна консультація в особистому діалозі!

ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.