м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення будівельних конструкцій

Підсилення будівельних конструкцій будівель по Києву та Україні

Підсилення будівельних конструкцій будівель

Підтримання експлуатаційних характеристик будівель на високому рівні – це питання не тільки економії коштів на нове будівництво монолітних будинків, але й безпеки. Будинки та споруди вимагають підсилення, якщо в них виникають тріщини, провисання та інші дефекти або пошкодження. Так само необхідно підсилити модулі, коли передбачається збільшення навантаження. Ви зіштовхнулися із такою проблемою і шукаєте підрядника на роботи по реконструкції промислових будинків?

Компанія КСК Construction, застосовуючи традиційні та сучасні види і методи підсилення будівельних конструкцій, оперативно вирішить проблему відновлення міцності будинку. Застарілі спадщини ще радянської індустрії небезпечні для життя! У разі загрози обвалення ми швидко здійснимо невідкладні протиаварійні заходи тимчасового характеру. У процесі реконструкції застосовуємо багаторазово перевірені роками способи підсилення залізобетонних або металевих конструкцій, зокрема:

 • Металоконструкціями. Найдешевший та найпоширеніший спосіб, що полягає у встановленні обойм, нарощуванні балок та арматури;
 • Залізобетоном. Збільшуємо товщину балок, встановлюючи металеві обойми;
 • Композитами. Використовуючи вуглеволокно та вуглепластик, зміцнюємо найбільш «розтягнуті» зони конструкції;
 • Торкретбетонування. Торкрет-бетон розпилюємо на стіни за допомогою спеціального обладнання.
відновлення та підсилення будівельних конструкцій будівель

Наші експерти визначать ступінь руйнування будівлі, їх існує п’ять видів. Підсилення бетонних, дерев’яних, кам’яних конструкцій будинку проводимо за такими основними видами робіт:

 • Замінюємо дефектні частини новими;
 • Збільшуємо товщину основних елементів;
 • Вводимо додаткові складові (зв’язки, ребра, діафрагми і т.д.);
 • Змінюємо конструктивну схему елементів (однопрогонові системи у багатопролітні, шарнірне закріплення у жорстке і т.п.);
 • Влаштовуємо дублюючі елементи;
 • Дотичні елементи включаємо у спільну роботу;
 • Покращуємо властивості матеріалу (зміцнюючих грунт, деревину та ін.).

У складних випадках, ми підготуємо індивідуальний проект підсилення конструкцій, що враховує найбільш раціональні способи вирішення завдання зміцнення та збереження будівель.

Підсилення залізобетонних (з/б) конструкцій композитними матеріалами (вуглепластиком / углеволокном), широко застосовуваний нашою компанією при капітальному ремонті будівель, надає конструкціям: високу термостійкість, відмінні теплоізоляційні властивості, стійкість до корозії, високу питому міцність.

Металеві елементи у процесі експлуатації піддаються не тільки механічним, хімічним, а й електрохімічним факторам впливу, що веде до прогресуючої корозії, тому підсилення металевих конструкцій будівель та споруд направлене на збільшення діаметра та застосуванні різноманітних полімерних матеріалів. Суцільні, хімічно стійкі, міцно адгезовані покриття – надійний захист від корозії, особливо у місцях високої вологості.

Підсилення несучих металоконструкцій, стійок, балок та їх з’єднань з металом використовується найчастіше, тому що:

 • Метал – надійний та міцний матеріал, на який не впливають гази та рідини;
 • При виготовленні можливо максимально точно дотримати заплановані розміри;
 • Ремонт та реконструкція проводиться за допомогою проведення зварювальних робіт.

Підсилення будівельних конструкцій будинків та споруд композитними матеріалами має ряд переваг:

 1. Швидко монтується;
 2. Можна підсилити важкодоступні місця;
 3. Універсальність та практичність;
 4. Зберігаються архітектурні форми.

Відновлення та підсилення будівельних конструкцій

Спеціалісти КСК Construction оволоділи багатьма прогресивними технологіями підсилення для різних типів реконструйованих об’єктів. І не тільки. Якщо будівництво адміністративних будівель або інших об’єктів забезпечується нижчою маркою бетону, ніж передбачено проектом, то підсилення плит перекриття потрібно проводити з перших етапів будівництва.

Вчасно проведене відновлення та підсилення огороджувальних будівельних конструкцій будівель та споруд збереже їх від повного руйнування та збільшить резонансну та сейсмічну стійкість. Ми досягаємо бажаного ефекту, встановлюючи:

 • Армовані розчинні;
 • Композитні;
 • Залізобетонні;
 • Сталеві обойми.

Відновлення та підсилення експлуатованих будівель та споруд проводимо за технологією зовнішнього армування вуглеволокном. Завдяки унікальності інноваційного матеріалу, роботи можна здійснювати без зупинки котелень та інших систем життєзабезпечення.

Торкрет-установка, що складається з бетон-шприц машини та компресора дозволяє швидко проводити ефективне відновлення та підсилення будівельних конструкцій аварійних та реконструйованих будівель у найкоротші терміни. Цементно-піщана суміш стисненим повітрям тонким шаром наноситься на аварійну поверхню споруди, ліквідуючи тріщини.

Відновлення та підсилення будівельних конструкцій при реконструкції та капітальному ремонті будівель з підрядником КСК Construction допоможуть вам багаторазово збільшити термін служби будинків без значних матеріальних та грошових витрат!

ПРОФЕСІЙНЕ ПІДСИЛЕННЯ КОНСТРУКЦІЙ БУДІВЕЛЬ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.