м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення плит перекриття будівель

Підсилення плит перекриття будівель по Києву і Україні

підсилення монолітних плит перекриття

Накопичений багаторічний досвід, матеріально-технічна база і людський ресурс компанії КСК Construction дозволяє оперативно вирішувати найскладніші завдання щодо посилення перекриття будинків і споруд. Наші експерти після аналізу об’єкта і типу перекриття виберуть найбільш ефективну методику їх зміцнення.

Здійснюючи проектні, підготовчі та монтажні роботи, ми застосовуємо сучасні будівельні технології та високоміцні матеріали, досконало володіємо технологіями робіт з бетоном: каркасним методом не тільки підсилюємо конструкції, але і будуємо монолітні будинки. Роботи з підсилення дуже складні, важко механізовані, ускладнюються неможливістю повністю ліквідувати попередні будівельні помилки. Але, застосовуючи передові технічні рішення, фахівці КСК Construction незмінно досягають найкращого результату. Використовуючи метал, вуглепластик або вуглеволокно, наші майстри зміцнять несучі конструкції, застосовуючи інноваційні методи підсилення:

 1. Металевими балками;
 2. Нарощуванням зверху;
 3. Підсиленням знизу;
 4. Підсилення ребристих або пустотних перекриттів.

Підсилення плит перекриття металевими балками – найбільш часто застосовуваний спосіб. Балки можна приховати додатковою стелею, або пофарбувати і залишити відкритими. Спорудивши додаткові металеві або залізобетонні стійки, ми добиваємося значного збільшення площі операння балки.

Підсилення плит перекриття вуглепластиком, вуглеволокном – унікальний сучасний метод, який не потребує використання додаткових металевих елементів, адже процес підсилення нагадує поклейку шпалер. Вуглеволокно при цьому в десятки разів збільшує несучі здібності конструкції. Сучасне будівництво торгових центрів, спортивних комплексів та інших масштабних об’єктів не обходиться без застосування цього дивного будівельного матеріалу, який відкриває великі можливості реалізації дизайнерських задумів. Підсилення вуглеволокном і іншими композитними матеріалами проводиться швидко без зміни планування будівлі.

Залежно від висоти приміщення і способу його експлуатації, застосовуємо армоване підсилення плит перекриття нарощуванням зверху або підсилення перекриття знизу. Значне руйнування бетону, дуже висока тріщинуватість плит перекриття, порушення цілісності шару арматури гарантовано ліквідуються цими методами.

Підсилення ребристих плит перекриття, які втратили свою проектну міцність, проводимо:

 • Армуванням;
 • За допомогою опор;
 • Методом нарощування.

При прокладанні вертикальних комунікацій дуже часто пошкоджуються пустотні плити міжповерхових перекриттів. Ми убезпечимо ваш об’єкт, здійснивши підсилення плит перекриття при пробиванні отворів методом додаткового поздовжнього армування з пристроєм набетонки, або методом змішаного армування.

Підсилення залізобетонних перекриттів

Підсилення залізобетонних плит перекриття – складний інженерно-технічний процес, що вимагає високого професіоналізму майстрів. У кожному конкретному випадку ми розробляємо проектний план підсилення конструкцій, що відповідає вимогам СНиП та естетичним характеристикам. На озброєнні фахівців КСК Construction є кілька перевірених методів, які успішно вирішують два основні завдання:

 1. Передача частини або усього навантаження конструкції підсилення;
 2. Збільшення несучих здібностей раніше існуючих архітектурних складових.

Популярне і економічне будівництво офісних будівель по швидкомонтованій технології з металоконструкцій після тривалої експлуатації вимагає реконструкції. Ми проведемо підсилення монолітних залізобетонних перекриттів:

 • Нарощуючи монолітний шар зверху з влаштуванням залізобетонних шпонок;
 • Нарощуючи монолітний шар зверху у вигляді ребристої плити;
 • Нарощуючи монолітний шар зверху при забезпеченні зчеплення поверхонь;
 • Нарощуючи монолітний шар зверху при недостатньому зчепленні поверхонь;
 • Підводячи металеві розвантажувальні балки знизу.

Підсилення монолітних безбалкових перекриттів, як правило, потрібно тоді, коли проводиться реконструкція адміністративної будівлі та інших будівель, що мають перекриття у вигляді гладких плит, що спираються на капітелі. Зміцнення проводимо найбільш рентабельним способом з представлених:

 • Заміна існуючого перекриття новим;
 • Перебудову існуючого перекриття в плити, що опираються по контуру;
 • Перебудову існуючого перекриття в балкові плити;
 • Нарощування зверху з влаштуванням шпонок;
 • Влаштування залізобетонного нарощування у вигляді кесонної плити;
 • Повне розвантаження існуючого перекриття балками з прокатного металу.

Термін служби міжповерхових перекриттів набагато нижче, ніж стін і фундаменту. Підсилення міжповерхових перекриттів залізобетоном зверху дозволить влаштувати перекриття без розбирання старих. Закріпивши металеву арматуру в капітальні стіни і закачавши бетонну масу, ми отримуємо нове залізобетонне перекриття зі значно збільшеними несучими можливостями.

Підсилення бетонного перекриття здійснюємо за допомогою набетонки зверху і знизу. Якщо перекриття крім стін, спирається і на балки, то їх теж зміцнюємо. Особливу увагу приділяємо міцності адгезії нового бетону зі старим.

Підсилення багатопустотних плит перекриття вимагає замонолічування каналів пустот. Особливо, якщо між пустотами утворені поздовжні тріщини.

Перетворити пустотну плиту в монолітну конструкцію можливо, провівши підсилення пустотного перекриття додатковим армуванням частини пустот плоскими металевими каркасами з подальшим заповненням бетоном.

Підсилення балок перекриття

підсилення залізобетонних балок

Аварійність будівлі багато в чому залежить від стану балок перекриття, що піддаються великим несучим навантаженням. Як саме підсилити балки перекриття вашого об’єкта, допоможе розібратися наш експерт, враховуючи ступінь зносу, вимоги до приміщення і умови роботи.

Підсилення перемичок і балок перекриття багаторазово апробовано практикою роботи компанії і складається з основних способів:

 • Збільшення товщини поперечного перерізу;
 • Підсилення металом;
 • Встановлення протезів;
 • Зменшення прольоту;
 • Зменшення кроку;
 • Підсилення крокв.

Місцеве або загальне підсилення металевих балок перекриття шляхом установки накладок і ребер або затягуванням уздовж нижнього пояса, за допомогою шпренгелів – прості, доступні і досить ефективні методи підсилення. Будівництво ангарів та інших швидкомонтованих будівель з металоконструкцій передбачає первинне підсилення балок перекриттів.

Те, що пора починати підсилення дерев’яних балок перекриття накладками або іншим способом, власники нерухомості можуть визначити самі, якщо з’явилися вібрації і скрипи. Встановлення накладок з дерева товщиною не менше 50 мм на ослабленій ділянці допоможе вирішити проблему. Перед установкою обов’язково обробляємо балки антигрибковими препаратами, за допомогою домкратів зводимо до мінімуму утворення прогину. Наскрізь прикріплені болти і шпильки надійно утримують конструкцію.

Крім традиційних способів, КСК Construction широко застосовує підсилення балок перекриття вуглеволокном. Закріплене епоксидним клеєм в кілька шарів вуглеволокно надає дерев’яної конструкції міцність металу!

Усі види робіт по підсиленню перекриття проводимо із суворим дотриманням норм техніки безпеки і високою гарантією якості! Телефонуйте! Наші менеджери нададуть усю необхідну інформацію!

ПІДСИЛЕННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПЕРЕКРИТТІВ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.