м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення металевих конструкцій

Підсилення металевих конструкцій будівель по Києву і Україні

Підсилення металевих конструкцій будівель

Метал, який постійно перебуває під невеликим навантаженням, поступово деформується та втрачає форм. Те ж саме відбувається при короткочасному, але сильному навантаження. Реконструкція промислових будівель та об’єктів, що складаються з металевих конструктивних елементів, або інших приміщень з металоконструкцій, в першу чергу, вимагає зміцнення цих несучих складових. Ви шукаєте підрядника на підсилення металоконструкцій будівель чи споруд? Не варто витрачати дорогоцінний час на пошуки! КСК Construction впорається з технічним завданням будь-якої складності!

Ми маємо багаторічний напрацьований досвід, достатній кадровий і технічний ресурс для здійснення високотехнологічних робіт з металом: не тільки реставруємо, а й проводимо будівництво ангарів, складів, та інших приміщень з металоконструкцій. Істотне підсилення металевих колон та балок, як основних елементів, що витримують найбільше навантаження, дозволить розширити експлуатаційні можливості вашого об’єкта, а підсилення плит перекриття металевими балками гарантує повну безпеку промислового процесу, людей і обладнання. Ми володіємо технологічними прийомами, що дозволяють підсилювати конструкції без зупинки роботи підприємства. Будівництво офісних будівель на бетонному або цегляному реставраційному спорудженні вимагає зміцнення несучих підстав в суворій відповідності до СНІП. Компанія проводить обов’язкове підсилення колон металевою обоймою самим надійним, практичним та раціональним способом підсилення, що складається із:

  • Шару бетону;
  • Поздовжньої арматури;
  • Замкнутих хомутів.

Ми пропонуємо провести ефективне підсилення дерев’яних балок металом власникам приміщень з дерев’яним перекриттям, стурбованих появою їх прогину. Прогин в співвідношенні 1:300 може вас не турбувати – все в межах норми! Але якщо, наприклад, балка довжиною 7,5м дала прогин більше 2,5 см – телефонуйте в КСК Construction, необхідно негайне підсилення! Ми встановимо металеві пластини або швелера – та питання вирішиться протягом декількох днів!

Для ліквідації пробоїн, тріщин, або корозії металевих частин будівлі застосовуємо сучасні методи підсилення металевих конструкцій. Акцент робимо на зміцнення:

  • Ферм;
  • Балок;
  • З’єднань.

Телефонуйте! Якість, швидкість, надійність гарантовані!

ПІДСИЛЕННЯ МЕТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.