м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення конструкцій вуглеволокном

Підсилення конструкцій вуглеволокном по Києву та Україні

Підсилення конструкцій вуглеволокном

Відкриття вуглеволокна призвело до появи хвилі революційних інновацій в різних галузях: автомобілебудуванні, залізничному транспорті, спорті й, звичайно ж, в будівництві. Що не піддається корозії, легке й дивно міцне вуглеволокно знайшло своє застосування в якості незвичайного будівельного матеріалу для зміцнення будівель методом зовнішнього армування. Підсилення будівельних конструкцій вуглеволокном проводиться без відключення комунікацій і навіть без зупинки виробничих потужностей, адже простота його монтажу ідентична наклеюванню шпалер! Матеріал застосовується у вигляді вуглеволокна або вуглепластика. Простий розрахунок підсилення конструкцій вуглеволокном переконує в його раціональності: 70 кг вуглеволокна по масі дорівнюють 6 т металу, а висока міцність збільшує міжремонтний період до 30 років, в той час, як той же період металоконструкцій тільки 10!

Вам необхідна реконструкція адміністративних будівель, житлових приміщень або офісів? Компанія КСК Construction пропонує провести її з використанням цієї інноваційної технології! Підсилення бетонних конструкцій вуглеволокном краще для старих зношених приміщень, а вуглепластик ми пропонуємо застосувати для нових конструкцій. Гарантійний термін не менше 75 років!

Реконструкція складів часто вимагає посилення ділянок, що піддаються постійним навантаженням. Підсилення залізобетонних конструкцій вуглеволокном ефективно вирішить проблему. Із застосуванням цього вуглецевого композиту вигідно проводити будівництво ангарів під тваринницькі комплекси або овочесховища – він не піддається впливу вологи!

Підсилення будівель і споруд вуглеволокном не вимагає залучення важкої будівельної техніки – всі роботи проводяться вручну поетапно:</

  1. Заміс клею;
  2. Нарізка вуглематеріала;
  3. Нанесення суміші, що клеять на конструкцію;
  4. Монтаж вуглематеріала;
  5. Покриття захисним шаром.

Зовнішнє армування вуглеволокном ділянок, що піддаються освітленню, не призводить до руйнування покриття – вуглеволокно взагалі не схильне до дії ультрафіолету! На властивості матеріалу впливає технологія його виробництва, тому ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками якісного матеріалу! Телефонуйте! Невисока ціна вуглеволокна в сумі з прийнятною вартістю послуг компанії КСК Construction забезпечать швидкий та якісний ремонт вашої споруди!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.