м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Підсилення фундаменту

Підсилення фундаменту будівель

підсилення фундамента

Компанія КСК надає послуги з підсилення фундаментів приватних будинків і нежитлових споруд більше десяти років. Приступаючи до робіт, ми проводимо експертну оцінку типу деформації фундаменту об’єкта, з’ясовуємо її причини, проводимо необхідні розрахунки і визначаємо вид найбільш підходящих будівельних матеріалів. Якщо ваш будинок має:

 • Вертикальні тріщини стін;
 • Перекошення дверних проємів;
 • Руйнування цоколя,

то фундамент необхідно негайно ремонтувати, щоб уникнути прогресуючих руйнувань і, відповідно, подальших непередбачуваних витрат.

Наша компанія має необхідний арсенал методів і досить досвідчених майстрів, щоб якісно провести найскладніший ремонт з дотриманням необхідних норм.

Будівництво монолітних будівель, при якому безпосередньо в процесі спорудження виконується лиття бетону на армокаркас зі сталевих прутів, через очевидні переваги стрімко розвивається у всьому світі. Ми успішно застосовуємо цю перевірену технологію, проводячи зміцнення кам’яного, цегляного, стрічкового фундаменту. Улаштовуючи знімну або незнімну опалубку з дощок або фанери, забезпечуємо її міцність, щоб тиск бетону не спровокував протікання. Для цього проводимо зміцнення опалубки, основи фундаменту по периметру кілочками, а по верху стяжками.

Зміцнення тріснутого фундаменту арматурою найчастіше застосовують, коли необхідно:

 • Посилити локально просівший вугол будинку;
 • Зробити обв’язку цоколя будівлі.

Власникам будинків, які бажають підвищити їх поверховість, зробити надбудови або ліквідувати руйнування основи, ми пропонуємо безліч різних ефективних способів підсилення фундаменту в старому приватному будинку. Часто причиною просідання будинку і утворення тріщин є розущільнення грунту. Ми проведемо зміцнення грунту під фундаментом без його розкопки і порушення роботи існуючих комунікацій. Застосовувана нами технологія не вимагає залучення важкої техніки, тому благоустрій навколо будинку також не зазнає великих змін.

Зміцнення стрічкового фундаменту гвинтовими палями вимагає застосування спеціалізованої техніки. У разі відсутності можливості під’їзду до будинку наші фахівці виконують вгвинчування паль вручну. Таким способом ми пропонуємо підсилити фундамент дерев’яних рубаних і каркасних будинків.

Якщо потрібно зміцнення просівшого несильно заглибленого фундаменту, підводимо під нього додаткові елементи, за допомогою яких несуча конструкція заглиблюється і розширюється.

Компанія застосовує буронабивні, гвинтові або буроін’єкційні палі. Арсенал необхідної для таких робіт важкої спецтехніки та достатня кількість досвідчених майстрів дозволять виконати зміцнення в найстисліші терміни. Актуальну, що враховує сучасні будівельні вимоги, технологію буронабивних паль ми успішно застосовуємо, починаючи будівництво торгового центру або швидкомонтованого каркасного будинку.

Дуже важливо провести належне зміцнення вуглів фундаменту, адже від їх стану залежить цілісність і міцність усієї будівлі. Кути стрічкових залізобетонних конструкцій ми армуємо, встановлюючи:

 • Монолітні пояси,
 • Стрічкові фундаменти,
 • Стіни цокольного поверху і т.д.

Застосовуючи Г- або П-подібні елементи арматури, наші майстри досягають гарної анкеровки і довговічного надійного результату.

підсилення фундамента / види руйнування фундаментів

Зміцнення фундаменту будівлі по Києву і Україні

Як будівництво офісної будівлі, так і будь-яка сучасна реконструкція вимагають застосування техніки для пальових технологій, якою ми повністю оснащені. Підсилення фундаменту буроін’єкційними палями на багато десятиліть продовжить термін його експлуатації. Пробуривши уздовж фундаменту зовні і зсередини попарно на певній відстані свердловини до твердої основи, влаштовуємо в них набивні палі. Потім жорстко кріпимо їх до старого фундаменту за допомогою анкерів. Процес закінчуємо обпресуванням паль.

Реконструкція офісної будівлі, яка потребує заміни фундаменту, успішно проводиться за допомогою гвинтових паль. Шпунтіни закручуються в грунт з двох сторін від фундаменту. На них і передається навантаження за допомогою залізних зв’язок, заведених через щілини в стіні. Далі ми розбираємо старий фундамент, і укладаємо новий на місце, що звільнилося. Підсилення фундаменту гвинтовими палями під силу здійснити тільки професіоналам на підставі ретельних розрахунків. Довірте цю роботу фахівцям КСК Construction і вам не доведеться нічого переробляти!

Не все нове краще старого! Кам’яні фундаменти фортець і старовинних будинків вражають своєю стійкістю.

Старовинні фундаменти із бутових каменів вимагають профілактичної реставрації для збереження своїх відмінних експлуатаційних властивостей. Вони служать кілька сотень років і наша компанія готова провести підсилення фундаменту із буту, з каменю шляхом:

 • Силікати або цементації кладки;
 • Влаштуванням залізобетонної обойми;
 • Зміцненням окремих каменів кладки.

Відносно дешевий і доступний матеріал фундаменту має високу стійкість до агресивних середовищ, замерзання, високу несучу здатність.

Підсилення фундаментів будинків: дерев’яного, глинобитного, каркасного, цегляного, шлакоблочного, шлаколитого істотно відрізняються особливостями технологій. Спеціалісти КСК Construction на власному досвіді вивчили тонкощі кожного виду. Якщо дерев’яні споруди, наприклад, ми можемо підняти для заміни фундаменту, то до кам’яних зовсім інший підхід. Будинки, побудовані на плитному фундаменті рідко мають проблеми, на відміну від стрічкових. Нами випробувані новітні методи зміцнення монолітної стрічки, що дозволяють високоякісно здійснювати підсилення фундаментів будинків, парканів та будівель на схилі.

Підсилення фундамента багатоквартирного багатоповерхового будинку проводиться нами тільки після ретельного обстеження та складання технічного висновку, в якому відзначено рівень міцності, морозостійкості і ін. При ремонті фундамент багатоквартирного будинку може бути повністю оновлений (якщо прийшов в непридатність), заглиблений або розширений (при необхідності перенесення навантаження на велику площу).

Компанія КСК Construction постійно підвищує свій кадровий і технічний рівень, застосовує новаторські методи підсилення. Широко застосовується нами метод підсилення фундаменту ін’єкцією – дуже популярна послуга.

Ефективна реконструкція адміністративних будівель або підсилення фундаменту одноповерхових будинків під Києвом та інших регіонах проводиться із застосуванням пальових технологій. Щоб уберегти основу від розтріскування і опадів обов’язково проводимо підсилення фундаменту відмосткою по периметру при усадці грунту, особливо якщо ваш будинок не оснащено системою водозбору.

Вартість підсилення будівель палями в нашій компанії не вище ринкової. Прийнятна ціна підсилення фундаменту будівлі в Києві та по області і висока якість робіт – прерогатива діяльності компанії КСК Construction!

Якщо вам необхідно побудувати ангар, провести підсилення фундаменту приватного цегляного будинку або підсилення цоколя фундаменту будівлі цементацією – звертайтеся в КСК Construction! Фундамент вашого будинку набуде високої стійкості ще на довгі роки! Контактна інформація на сайті!

ВИКОНАЄМО ПІДСИЛЕННЯ ФУНДАМЕНТА ВАШОЇ БУДІВЛІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.