м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Укріплення грунту

Укріплення грунту професіоналами

укріплення грунту / укріплення схилів по Києву і області

Компанія КСК Construction проводить увесь комплекс необхідних для стабілізації грунту робіт. Багаторічний досвід і ресурс компанії дозволить приборкати рухому ділянку грунту вашої на вашій ділянці найвигіднішим способом в обумовлені терміни на будь-якої площі. Будівництво складів, логістичних та торгових центрів або різного роду виробничих територій вимагають зміцнення грунту на значних площах. Ми впораємося з цим завданням шляхом застосування свайних технологій та інших перевірених методів.

Нерідко власники дачних ділянок з нерівним рельєфом змушені визнати, що перетворення території в райський куточок – складний і виснажливий процес. Грамотно проведене професіоналами зміцнення грунту на схилі допоможе швидко визначити усі плюси незвичайної території!

Компанія КСК Construction пропонує зміцнення грунту цементом на ділянках будівництва доріг, заїздів, доріжок і т.п. Шар асфальтобетону ми накладаємо на укріплений цементним складом і стабілізований важкою технікою грунт. Застосовувана нами технологія економить час і гроші замовника, не поступаючись в якості традиційних методів.

Якщо вам необхідно побудувати адміністративну будівлю на схилі або на нестійкому грунті, провести зміцнення грунту під фундаментом, який дає усадку, компанія КСК Construction готова вирішити питання професійно з гарантією якості і дотриманням необхідних будівельних вимог.

Укріплення схилів

Ідеально для навколишнього середовища і порівняно недорого обійдеться зміцнення схилів натуральним способом із застосуванням рослин, коренева система яких надійно закріпить рухливу почву. Але якщо кут схилу перевищує 10 градусів, ми застосовуємо один або декілька в комплексі методів:

  • Побудова парканів з каменю і колод;
  • Укладання геотекстилю;
  • Облаштуванням геоматів і біоматів;
  • Монтаж георешітки.

Визначити спосіб зміцнення нескладно, якщо правильно визначити наявність на ділянці факторів, які згубно впливають на монолітність грунту:

  • Рихлість грунтового покриву;
  • Кут схилу;
  • Сусідство грунтових вод;
  • Імовірність зсувів, осипання, підмивів та інших природних руйнувань.

У складних випадках ми рекомендуємо замовнику створення захисних протиобвальних, протизсувних і протиерозійних систем.

Наші менеджери запропонують вам конструкції споруд, здатних повністю усунути активні сили, що викликають зсуви. Ми проведемо усі намічені заходи в належній послідовності для гарантовано високого результату!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.