м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Технічний нагляд

Технічний нагляд за будівництвом

Технічний нагляд – сукупність певних заходів, спрямованих на контроль якості виконання проекту, вимог до державних стандартів, будівельних норм та правил.

авторский надзор - услуги в Киеве

Технагляд вкрай важливий для зведення будь-якого виду об’єкта і є невід’ємною частиною будь-якого великого будівельного процесу. Технічним наглядом від нашої компанії займається окремий спеціаліст, який супроводжує будівництво від початку і до кінця. Також ця людина веде і контролює журнал прихованих робіт, де вказуються елементи, які будуть зашиті гіпсокартоном і т.д. Окремо варто відзначити, що даний спеціаліст стежить за всіма інженерними мережами та правильністю їх монтажу. Таким чином можна сказати, що спеціаліст з технічного нагляду – один з найважливіших людей на об’єкті.

Вигода для клієнта

Контроль за якістю робіт на місці здійснює інженер з технічного нагляду від нашої компанії в роботу якого входить контроль будівельного процесу і своєчасне внесення корективів. Замовникові допомога такого професіонала суттєво економить час і кошти.

Контроль і допомога в оформленні документів

Професіонали компанії KCK CONSTRUCTION на вищому рівні здійснюють нагляд за технічними параметрами Вашого майбутнього об’єкта під час будівництва. Інвесторам, будівельним організаціям, замовникам технагляд дозволяє контролювати:

  1. Список умов для проектування. Правильно оформлену містобудівну технічну документацію. Оскільки успіх всього заходу залежить від наявності цих документів на початковому етапі;
  2. Формування та оформлення всіх дозвільних документів для початку будівельних робіт;
  3. Контроль за характеристиками будівлі;
  4. Підготовка документації для введення в експлуатацію;
  5. Оформлення пакету документів для отримання сертифіката відповідності.

Компанія KCK CONSTRUCTION веде клієнта від ідеї будівництва до здачі об’єкта в експлуатацію.

Що будівельний нагляд контролює?

  1. Якість фундаменту. Щоб уникнути можливих тріщин, деформації будівлі і нерівномірного осідання, внаслідок недотримання вимог і нормативних характеристик проекту;
  2. Міцність конструкції. Неякісні і дешеві будівельні матеріали вкрай небезпечні, як з технічної точки зору, так і для навколишнього середовища. Підрядник може використовувати будматеріали нижчої якості, що призведе до порушення міцності будівлі;
  3. Контроль за дотриманням термінів будівництва. Досить часто підрядна організація не вкладається в обумовлені раніше терміни і рентабельність будівництва може значно змінитися;
  4. Якісне і чітке ведення технічних документів під час будівництва. Недотримання або неправильне оформлення призведе до неможливості подальшого оформлення об’єкта;
  5. Витрати. Кошторис, складений з порушеннями, істотно збільшує вартість споруди. Технічний нагляд за будівництвом відстежує і контролює виконані роботи та допомагає в пошуку якісних матеріалів за вигідною ціною. Для побудови або реконструкції об’єктів промислового призначення, готелей, житлових будівель, бізнес-споруд, торгових і розважальних центрів, а також під час ремонту доріг, технічний нагляд є незамінним інструментом.

Завдяки колосальному досвіду, навичкам і технічному оснащенню фахівців компанії KCK CONSTRUCTION, контроль над будівництвом виконується на вищому рівні. Разом з нами Ви здасте об’єкт в експлуатацію в обумовлені терміни.

Команда професіоналів KCK CONSTRUCTION проведе Вас по всіх етапах, починаючи з отримання дозволів на будівництво, допомоги при складанні звітності, дотримання правил і до введення в експлуатацію з повним пакетом документів.

Вартість послуги за весь період будівництва повністю окупить себе. З компанією KCK CONSTRUCTION здати об’єкт в експлуатацію значно простіше і швидше.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.