м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Технічне обстеження

Технічне обстеження будівель і споруд

техническое обследование зданий

Навіщо необхідно виконувати технічне обстеження будівель і споруд? В першу чергу для оцінки безпеки експлуатації нерухомості. Поточний стан об’єкта виявляється в результаті глибокої експертної оцінки. У процесі дослідження виявляються наявні пошкодження несучих конструкцій, дефекти, які можуть призвести до аварії, повне або часткове руйнування будівлі. Також можуть бути виявлені пошкодження інженерних мереж і нюанси по прилеглій території.

В результаті перевірки формується відповідний законодавству України пакет документів. Все обстеження проводиться досвідченими фахівцями із застосуванням професійного обладнання, яке має сертифікати відповідності. Така техніка відрізняється високою точністю вимірювань. Це дозволяє зробити заміри в рамках допустимих норм та похибок.

Видавати звіти про технічне обстеження будівель можуть тільки ліцензовані компанії або експерт, які мають сертифікати, що дають право виконувати високоточні подібні роботи. Компанія KCK CONSTRUCTION має всі потрібні документи і ліцензії на таку діяльність.

Технічне обстеження об’єктів нерухомості

Будівельна експертиза проводиться, як для діючих об’єктів нерухомості, так і для новобудов. Без документа, що свідчить про проведення таких робіт, неможливо здати будівлю в експлуатацію.

Наша компанія проводить обстеження технічного стану нерухомості, надаючи повний звіт про результати. На основі даного документа виготовляється технічний паспорт об’єкта. Співпраця з нами гарантує випуск паспорта в найкоротші терміни на підставі нами підготовленого звітного документа.

KCK CONSTRUCTION надає замовнику найточніші дані щодо стану об’єкта.

  • Виявляємо недоліки конструкцій;
  • Надаємо рекомендації для безпеки експлуатації;
  • Ми гарантуємо якість виконаних послуг, достовірність поданої в звіті інформації, правильність заповнення паспорта технічного стану.

Зв’язуйтесь по телефону з нашими фахівцями або заповнюйте форму на сайті.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.