м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво тимчасових будівель

Будівництво тимчасових будівель і споруд по Києву і Україні

Будівництво тимчасових будівель і споруд

Науково-технічний прогрес, який вторгся в будівельну галузь, запропонував чудову альтернативу традиційному будівництву – швидкомонтовані будівлі. Тимчасові споруди не належать до категорії капітальної нерухомості і для їх зведення не потрібно погоджувальних документів. З їх допомогою можна дуже швидко, від декількох годин до 6 тижнів, звести ангар, тимчасове житло, укрити спортивну, концертну або будівельний майданчик, басейн, дельфінарій, і ін. Мобільні швидкоспоруджувані будівлі мають безліч переваг, якими пояснюється високий попит на зведення подібних конструкцій:

 • Велика швидкість будівництва;
 • Легкість демонтажу, транспортування та облаштування на новому місці;
 • Великий потенціал реалізації хитромудрого дизайну;
 • Дешевизна;
 • Можливість покриття великих площ;
 • Установка на будь-якому вигляді грунту;
 • Використання природного сонячного освітлення;
 • Комфорт та хороший мікроклімат цілий рік.

Так як компанія KCK CONSTRUCTION має своє виробництво модульних будинків, то тимчасові споруди можуть бути надані в найкоротші терміни.


Затримайтеся на нашому сайті, якщо ви вирішили побудувати ангар, склад, накрити майданчик. Ми більше 10 років виконуємо будівництво тимчасових будівель під ключ під Києвом та по Україні, досконало володіємо технологіями будівництва:

 • Збірних будівель з металоконструкцій;
 • Різного роду надувних споруд;
 • Тентових укриттів;
 • Шатрів.

Впродовж одного дня в компанії КСК Construction ви зможете перетворити свою концепцію в досконалий індивідуальний проект, або скористатися готовим рішенням. Визначити, скільки коштує 1 м2 та яка повна вартість будівництва тимчасових споруд зможете, ознайомившись з прейскурантом цін на послуги. Вони не вище ринкових.

Вартість може вирости в разі, якщо замовник під час будівництва висуває нові, не зазначені в договорі, вимоги. Слова в КСК Construction не розходяться з ділом! Ми відмінний підрядник на будівництво тимчасової будівлі, споруди. Всі роботи виконуються:

 1. Відповідно до вимог СНіП;
 2. Високоякісно;
 3. В обумовлені терміни.

Порядок визначення кошторисних витрат на будівництво тимчасових будівель узгоджується з замовником до підписання договору підряду. Маючи в своєму розпорядженні парк необхідної техніки, виробничих складів металоконструкцій, постачальницької бази, достатній кадровий ресурс, ми:

 • Підготуємо проект вашого об’єкта;
 • Швидко виготовимо потрібні металоконструкції, в т.ч. нестандартні;
 • Професійно змонтуємо або демонтуємо тимчасові споруди.

«Надійність, швидкість та якість!» – девіз компанії КСК Construction! Високе прагнення випробувати гордість за результат, у наших фахівців значно випереджає необхідність заробити! Ми не просто ваш підрядник, а вимогливий та відповідальний партнер!

Телефонуйте, контакти на сайті!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.