м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво торгівельного центру

Будівництво торгового центра по Києву та Україні

При будівництві торгових центрів, компанія KCK CONSTRUCTION враховує і передбачає всі нюанси, щоб майбутнім орендарям було легко і зручно використовувати свої внутрішні приміщення під різні види діяльності – громадське харчування, розважальні зони, продаж товарів і т.д .. Все це ми враховуємо при проектуванні і будівництві торгових центрів. Ще ми можемо допомогти з подальшим пошуком і заповненням ваших торгових площ майбутніми орендарями.

Звертаємо Вашу увагу на те, що компанія KCK CONSTRUCTION надає комплекс послуг з будівельного консалтингу:

 • Зміна функціонального призначення ділянки;
 • Узгодження генерального плану;
 • Отримання технічних умов;
 • Дозвіл на будівництво;
 • Введення будівлі в експлуатацію;
 • Оформлення паспорта БТІ з правом власності;

При будівництві торгових центрів, виконуємо монтаж інженерних систем і обладнання. Якщо потрібно, допоможемо узгодити транспортну розмітку в державних службах.

Проводимо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.


Відповідальні підприємці ведуть свій бізнес в будівлях, які відповідають високому рівню безпеки і технічним вимогам України. Приступаючи до розробки проекту, необхідно враховувати вимоги не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня, думати про задоволення потреб бізнесу в майбутньому.

Ми компанія KCK CONSTRUCTION, конкурентні переваги якої формувалися багато років. Успішно виконуємо будівництво торгових центрів під ключ в Києві та Україні за такими технологіями:

 1. Швидкомонтовані конструкції;
 2. Монолітно-каркасне будівництво;
 3. Збірний залізобетонний каркас;

З технологією будівництва ми визначаємося ще на стадії проектування ТРЦ. Наші клієнти завжди отримують детальну консультацію про переваги кожної з цих 3-х технології.

Окрім будівництва каркаса будівлі, зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт, ми приділяє дуже велику увагу ще й інженерним мережам, витяжним системам, системам пожежогасіння, елктричним мережам та ін. Це дуже важливі моменти про які замовник не відразу думає і знає.

Ми профейсійно виконуємо:

 1. Розробку індивідуального проекту торгового центру, дизайн якого максимально забезпечить всі зручності торговельної діяльності, комфорт і безпеку відвідувачів;
 2. Виконання базових монтажних робіт;
 3. Внутрішнє оздоблення приміщення;
 4. Підбірку та монтаж необхідного обладнання;
 5. Влаштування прилеглої території.

Скільки коштує і яка повна вартість будівництва нового торгового центру в першу чергу залежить від вашого задуму. У будь-якому випадку, компанія КСК CONSTRUCTION гарантує проведення робіт на високому рівні, дотримання будівельних норм, вимог пожежної та технічної безпеки. Застосовуючи монолітні технології, ми забезпечимо пріоритет безпеки конструкції, високий ступінь стійкості до землетрусів, пожеж та інших стихійних лих. Монолітний бетон дає широкі можливості для реалізації самих хитромудрих архітектурних проектів:

 • Найвищі стелі;
 • Висячих балконів;
 • Шахт ліфта та ін.

Переглянувши наше портфоліо побудованих об’єктіва, Ви переконаєтесь в тому, що компанія KCK CONSTRUCTION – надійний генпідрядник на будівництво багатофункціонального торгового центру.

Перспективні торгові центри перестають виконувати роль моно- або мульти торгового комплексу і офісної будівлі. Тисячі відвідувачів проводять тут багато часу: роблять покупки, зустрічаються з друзями, відпочивають. «Розумна» інвестиція в торговий центр – інвестиція не тільки в магазини, а й в перукарні, кафе, ресторани, боулінги, дитячі кімнати та інші розважальні сервіси. Майбутнє за торгово розважальними центрами! Великі вкладення коштів вимагають залучення безлічі фахівців та координації їх дій. Довіривши всі роботи від проектування до будівництва компанії КСК CONSTRUCTION, ви спростите собі задачу та скоротите терміни будівництва. Попередня ціна за м2 будівництва торгового розважального центру рахується індивідуально та залежить від особливостей ТЗ та проекту.

Вирішивши побудувати торговий центр з металоконструкцій, ви значно знизите його собівартість. Крім цього:

 • Будівлі з металоконструкцій будуються дуже швидко – цілий рік в будь-яку погоду;
 • Немає обмежень по параметрам;
 • Забезпечується висока шумо- тепло- та гідроізоляція;
 • Немає необхідності зведення капітального фундаменту та ін.

Наша компанія застосовує високоякісні сертифіковані прокатні матеріали, для забезпечення безпеки проводить підсилення з/б конструкцій.

Телефонуйте! Досвід компанії КСК CONSTRUCTION дозволить побудувати будівлю, яка швидко почне функціонувати та з прибутком повертати вкладені кошти!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.