м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво торгівельного центру

Будівництво торгового центра по Києву та Україні

будівництво торгових центрів в україні

Відповідальні підприємці ведуть свій бізнес в будівлях, які відповідають високому рівню безпеки і технічним вимогам, просторих та красивих. Приступаючи до розробки проекту, необхідно враховувати вимоги не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня, думати про задоволення потреб бізнесу, що розвивається в майбутньому. Ми – компанія, конкурентні переваги якої формувалися багато років. Успішно виконуємо будівництво торгових центрів під ключ по Києву і Україні на основі металевого каркаса по швидкомонтованій технології. Ми профейсійно виконуємо:

 1. Розробку індивідуального проекту торгового центру, дизайн якого максимально забезпечить всі зручності торговельної діяльності, комфорт і безпеку відвідувачів;
 2. Виконання базових монтажних робіт;
 3. Внутрішню обробку приміщення;
 4. Підбірку та монтаж необхідного обладнання;
 5. Влаштування прилеглої території.

Скільки коштує і яка повна вартість будівництва нового торгового центру в першу чергу залежить від вашого задуму. У будь-якому випадку, компанія КСК Construction гарантує проведення робіт на високому рівні, дотримання будівельних норм, вимог пожежної та технічної безпеки. Застосовуючи технологію монолітних будівель, ми забезпечимо пріоритет безпеки конструкції, високий ступінь стійкості до землетрусів, пожеж, інших стихійних лих. Монолітний бетон дає широкі можливості для реалізації самих хитромудрих архітектурних проектів:

 • Найвищі стелі;
 • Висячих балконів;
 • Шахт ліфта та ін.

Знайомство з уже введеними в експлуатацію об’єктами від КСК Construction і відгуками замовника допоможуть вам переконатися в тому, що ми відмінний підрядник на будівництво багатофункціонального торгового центру. Перспективні торгові центри перестають виконувати роль моно- або мульти торгового комплексу і офісної будівлі. Тисячі відвідувачів проводять тут багато часу: роблять покупки, зустрічаються з друзями, відпочивають. «Розумна» інвестиція торгового центру – інвестиція не тільки в магазини, а й в перукарні, кафе, ресторани, боулінги, дитячі кімнати та інші розважальні сервіси. Майбутнє за торгово розважальними центрами! Великі вкладення коштів вимагають залучення безлічі фахівців та координації їх дій. Довіривши всі роботи від проектування до будівництва компанії КСК Construction, що володіє багаторічним досвідом та технічними можливостями, ви спростите хід та скоротите терміни будівництва. Попередня ціна за м2 будівництва торгового розважального центру рахується індивідуально та залежить від особливостей ТЗ. Вирішивши побудувати торговий центр з металоконструкцій, ви значно знизите його собівартість. Крім цього:

 • Будівлі з металоконструкцій будуються дуже швидко – цілий рік в будь-яку погоду;
 • Немає обмежень по параметрам;
 • Забезпечується висока шумо- тепло- та гідроізоляція;
 • Немає необхідності зведення капітального фундаменту та ін.

Наша компанія застосовує високоякісні сертифіковані прокатні матеріали, для забезпечення безпеки проводить посилення перекриттів.

Телефонуйте! Досвід компанії КСК Construction дозволить побудувати будівлю, яка швидко почне функціонувати та з прибутком повертати вкладені кошти!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Будь-які побажання клієнта будуть впроваджені навіть на етапі будівництва.
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.