м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво складів

Будівництво складів та складських приміщень

Будівництво складів та складських приміщень

Поважаючи бажання кожного підприємця раціонально та ефективно використовувати кошти, компанія КСК Construction пропонує побудувати склад або ангар за модульною технологією.

Компанія здійснює будівництво складів та складських приміщень із сендвіч панелей під ключ. Залежно від комплектації, будуємо склади усіх шести класів якості. У кращих варіантах монтуємо стрічкове остеклення пластиковими вікнами або світлопрозорими покрівельними конструкціями, укомплектовуємо на вибір замовника розпашними або підйомним воротами, шелтерами, доклеверами, хвіртками, кран-балками та ін. Різноманітність кольору матеріалів обшивки будівлі відкриває можливість зробити зовнішній вигляд складу привабливим і естетичним.


Будівництво складів виконуємо, як із швидкомонтованих конструкцій, так і зі збірних залізобетонних конструкцій. Метод будівництва визначається на етапі проектування. Вибір технології залежить від функціонального призначення складу та довжини прольотів.

Надаємо повну юридичну підтримку від узгодження проекту і до введення в експлуатацію всіх складських споруджень.

Допоможемо укомплектувати Ваші складські приміщення стелажами та іншим обладнанням. При необхідності, налаштуємо і налагодимо автоматичні системи контролю, переміщення і відвантаження товару зі складу.


Більше 10 років виконуємо будівництво складів з металоконструкцій по Україні в холодному або теплому варіанті. Для зберігання товарів, які не потребують особливих температурних умов, підходить більш вигідний за ціною холодний варіант з профнастилу. Теплий варіант із сендвіч панелей можна використовувати під сільськогосподарські будівлі багатопрофільного призначення. Сендвіч панелі:

 1. Забезпечують якісну теплоізоляцію будівлі;
 2. Не вимагають застосування розчинів, тому монтуються в будь-яку погоду;
 3. Створюють хорошу шумоізоляцію;
 4. Легкі, що спрощує їх монтаж та транспортування;
 5. Не потребують додаткового облицювання, так як мають гарний зовнішній вигляд;
 6. Можливість створення оригінальної стінової композиції із різнокольорових сендвіч панелей;

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Скільки коштує побудувати склад або ангар вам допоможуть визначити наші менеджери після експертизи на місці. Ми зможемо підібрати найвигідніші варіанти, виходячи із Ваших побажань та вимог СНіП і ГОСТ.

Замовникам на будівництво логістичних комплексів, ми рекомендуємо реалізувати проекти Класу А. Такі будівлі мають:

 • Висота стелі не менше 10 м;
 • Бетонна підлога з антипиловим покриттям;
 • Відстань між колонами не менше 9 м;
 • Регульований температурний режим;
 • Обладнана система пожежної сигналізації та вогнегасіння;
 • В наявності вентиляційна система;
 • Обладнана автономна електропідстанція та тепловий вузол.

Вартість будівництва складу Класу А під ключ нижче, ніж у А+, але вище інших. Незважаючи на вартість, професіонали вибирають такий надійний та зручний в експлуатації тип складів.

Не складе ніяких проблем швидко, якісно та ефективно побудувати склад із металоконструкцій під Києвом з КСК Construction!

Обговорити проект або отримати компетентну відповідь на нові запитання можна за телефоном, вказаним на сайті. Телефонуйте, ми на зв’язку!

МИ ПОБУДУЄМО ВАМ ЧУДОВИЙ СКЛАД
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.