м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво офісних будівель

Будівництво офісних будівель по Києву і Україні

будівництво офісних будівель

Застосовуючи технологію швидкомонтованих будівель для будівництва офісу або бізнес-центру, ви робите вигідне капіталовкладення. Низька собівартість і швидкість зведення дають шанс економії 30-40% коштів, порівняно з традиційними методами будівництва. Щоб не допустити витратних накладок та недоліків, весь процес від проектування до введення в експлуатацію переважно довіряють одному підряднику.

Компанія КСК Construction має необхідний ресурс та багаторічний досвід будівництва ШМБ. Ми виконуємо будівництво офісної будівлі та здійснюємо ремонт офісів в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм та вимог. Для подальшої максимальної експлуатації будівлі, проектуємо та будуємо офіси з мінімальною кількістю колон в центрі.

Вартість будівництва офісів під ключ в компанії невисока, адже ми економимо на:

  • Фундаменті, що не вимагає заливки стрічки в грунт;
  • Будматеріалах – у нас лише каркас та сендвіч-панелі;
  • Не використовуємо важку будівельну техніку;
  • Залучаємо мінімум робочих рук.

Будівництво адміністративних будівель за технологією швидкомонтованих вигідно ще і тим, що приміщення не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації. Це відчутна економія, якщо врахувати, що гарантований термін експлуатації такого приміщення – 50 років!

Будівництво офісної будівлі від компанії КСК Construction може призначатися і під навчальні заклади, супермаркети, тренажерні зали або в модульному використанні під мережу магазинів, ресторани, кафе, торгово-розважальні комплекси та ін. За бажанням замовника, якщо зона будівництва сейсмічно небезпечна, ми побудуємо для вашого офісу монолітну будівлю, технологія зведення якої істотно відрізняється.

Архітектура сучасних офісних будівель дуже різноманітна. Наші фахівці зможуть запропонувати вам апробовані проекти будівництва офісів під будь-який задум. Красиві, особливо якщо це модульні офісні будівлі. Компанія КСК Construction будує, використовуючи новітні інноваційні будівельні матеріали перевірених виробників.

Додаткова інформація за телефоном, вказаним на сайті!

МИ ЗБУДУЄМО ВАМ ОФІСНУ БУДІВЛЮ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Будь-які побажання клієнта будуть впроваджені навіть на етапі будівництва.
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.