м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво монолітних будівель та споруд

Будівництво монолітних будівель та споруд

Будівництво монолітних будівель та споруд

Компанія КСК Construction пропонує послуги будівництва монолітних будівель і споруд під ключ по Києву та Україні. Проводимо зміцнення грунту, що дозволяє будувати основу для запланованої конструкції:

 • Стрічковий;
 • Плитковий;
 • Повноцінний цокольний поверх.

Будівництво адміністративних будівель генеральним підрядником КСК Construction виконується з високою якістю на самих різних рівнях складності, також будуємо офісні будівлі та комплекси. Вартість будівництва монолітних будівель від КСК Construction визначається нашими менеджерами після надання інформації про об’єкт.

Монолітно-каркасне домобудівництво, при якому безпосередньо в процесі спорудження будівлі виконується лиття бетону в знімну професійну оболонку на армокаркас зі сталевих прутів, через очевидні переваги стрімко розвивається у всьому світі. Перевірений метод зведення висотних будівель впевнено зробив крок у приватний та адміністративний сектор.

 • Будинки із залізобетону не бояться усадки грунту і навіть землетрусів, адже будуються єдиною конструкцією із фундаментом, стінами і плитами перекриття;
 • Вони міцні і надійні: розрахунковий опір залізобетонних стін в 10 разів вище цегляних;
 • Є можливість реалізації хитромудрих архітектурних форм: великих прольотів, найвищих стель, кутових вікон, висячих поверхів та ін.;
 • Екологічність. Бетон не має ніяких шкідливих домішок, по суті це штучний камінь, його можна використовувати для зведення дитячих і медичних установ;
 • Довговічність. Період експлуатації збільшується завдяки властивостям бетону, безшовності та стійкості до утворення тріщин;
 • Будівельний процес можна проводити 12 місяців в році;
 • Швидке спорудження.

Знайомство з готовими об’єктами фірми дозволить вам переконатися, що ми відмінний підрядник на монолітне будівництво будинків і споруд. Компанія має всі відповідні дозволи, ліцензії та сертифікати, необхідне технічне обладнання, а роботи проводять висококваліфіковані співробітники. Ціна за м2 монолітного каркаса багатоповерхового будинку рахується індивідуально з урахуванням витрат на:

 • Транспортування будівельного матеріалу;
 • Будівництво;
 • Прибирання території.

Монолітно-каркасне будівництво у виконанні КСК Construction швидко виправдає вкладені кошти! Телефонуйте! Контактна інформація на сайті!

МИ МОЖЕМО ПОБУДУВАТИ ОСЬ ТАКІ ОБ'ЄКТИ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Будь-які побажання клієнта будуть впроваджені навіть на етапі будівництва.
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.