м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво монолітних будівель та споруд

Будівництво монолітних будівель та споруд

Будівництво монолітних будівель та споруд

Компанія КСК Construction пропонує послуги будівництва монолітних будівель і споруд під ключ по Києву та Україні. Проводимо зміцнення грунту, що дозволяє будувати основу для запланованої конструкції:

 • Стрічковий;
 • Плитковий;
 • Повноцінний цокольний поверх.

Будівництво адміністративних будівель генеральним підрядником КСК Construction виконується з високою якістю на самих різних рівнях складності, також будуємо офісні будівлі та комплекси. Вартість будівництва монолітних будівель від КСК Construction визначається нашими менеджерами після надання інформації про об’єкт.


При будівництві монолітних будинків наші спеціалісти можуть заповнювати пройоми газоблок, цеглою або керамічними блоками. Влаштування покрівлі можемо виконати з євроруберойду або ПВХ мембрани.


Монолітно-каркасне домобудівництво, при якому безпосередньо в процесі спорудження будівлі виконується лиття бетону в знімну професійну оболонку на армокаркас зі сталевих прутів, через очевидні переваги стрімко розвивається у всьому світі. Перевірений метод зведення висотних будівель впевнено зробив крок у приватний та адміністративний сектор.

 • Будинки із залізобетону не бояться усадки грунту і навіть землетрусів, адже будуються єдиною конструкцією із фундаментом, стінами і плитами перекриття;
 • Вони міцні і надійні: розрахунковий опір залізобетонних стін в 10 разів вище цегляних;
 • Є можливість реалізації хитромудрих архітектурних форм: великих прольотів, найвищих стель, кутових вікон, висячих поверхів та ін.;
 • Екологічність. Бетон не має ніяких шкідливих домішок, по суті це штучний камінь, його можна використовувати для зведення дитячих і медичних установ;
 • Довговічність. Період експлуатації збільшується завдяки властивостям бетону, безшовності та стійкості до утворення тріщин;
 • Будівельний процес можна проводити 12 місяців в році;
 • Швидке спорудження.

Знайомство з готовими об’єктами фірми дозволить вам переконатися, що ми відмінний підрядник на монолітне будівництво будинків і споруд. Компанія має всі відповідні дозволи, ліцензії та сертифікати, необхідне технічне обладнання, а роботи проводять висококваліфіковані співробітники. Ціна за м2 монолітного каркаса багатоповерхового будинку рахується індивідуально з урахуванням витрат на:

 • Транспортування будівельного матеріалу;
 • Будівництво;
 • Прибирання території.

Монолітно-каркасне будівництво у виконанні КСК Construction швидко виправдає вкладені кошти! Телефонуйте! Контактна інформація на сайті!

МИ МОЖЕМО ПОБУДУВАТИ ОСЬ ТАКІ ОБ'ЄКТИ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.