м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво логістичних комплексів

Будівництво логістичних комплексів по Києву та Україні

Будівництво логістичних та складських комплексів
Для бізнесу, що активно розвивається, потрібна достатня кількість просторих промислових або складських приміщень. Сучасні технології задовольняють ці потреби швидко і якісно, будуючи цілі складські комплекси з металоконструкцій і сендвіч-панелей. Будівництво ангарів або складів тільки здається простим! Тут вкрай важливо не допустити помилок – на процес обробки вантажів вплине найменший недолік або недоопрацювання. Запобігти можливу перспективу втрати часу і грошей можна тільки з надійним партнером – підрядником з будівництва. Сайт компанії КСК Construction, що працює на високому професійному рівні в сфері будівництва швидкомонтованих будівель, створений для зв’язку з замовниками подібних послуг.


Процес будівництва логістичного комплексу може виконуватися в декілька стадій та етапів. При необхідності, компанія KCK CONSTRUCTION може допомогти замовнику або інвестору в залученні іноземного фінансування.


Ми виконуємо будівництво логістичних комплексів під ключ по Києву і Україні. У вартість будівництва логістичних центрів від КСК Construction входить широкий спектр пропонованих послуг:

 1. Підготовка ділянки під будівництво;
 2. Зведення фундаменту;
 3. Зведення каркаса будівлі;
 4. Спорудження стін і зведення;
 5. Монтаж фасаду будівлі;
 6. Покрівельні роботи;
 7. Підключення комунікацій та інженерних систем;
 8. Внутрішні облицювальні роботи;
 9. Установка обладнання та виробничих систем;
 10. Облаштування прилеглої території (при необхідності);

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Позитивні відгуки численних клієнтів фірми КСК Construction переконують, що ми хороший підрядник на будівництво логістичного центру. Завдяки співпраці з кращими постачальниками, використовуємо тільки високоякісні сертифіковані матеріали. Достатній технічний та кадровий потенціал дозволяє будувати промислові об’єкти шириною до 100 м без центральних колон.

Ціна будівництва логістичних комплексів рахується індивідуально, але ми завжди йдемо назустріч клієнтам та допоможемо вибрати оптимальну модифікацію будівель, відповідно до бюджету.

Будівництво складських комплексів від КСК Construction

Більше 10 років ми успішно виконуємо будівництво складських комплексів під ключ по Києву та Україні. Будівництво складу або С/Г об’єктів здійснюємо в будь-який час року. Міцні сталеві рами, надійні болтові з’єднання, підсилені вітровими зв’язками, роблять конструкцію максимально стійкою. Ви самі виберете матеріал, колір, можете замовити утеплення та теплоізоляцію. Вартість будівництва складського комплексу безпосередньо залежить від ваших вимог та особливостей проекту:

 • Типу складу;
 • Габаритів будівлі;
 • Обсягу додаткових робіт.

Ми хороший підрядник на будівництво виробничо-складського комплексу, працюємо з довгостроковою гарантією якості та дотриманням всіх будівельних та технічних норм. Ціна проектування та будівництва складських комплексів з додатковою комплектацією буде вище, але будь-яке поліпшення розширює експлуатаційні можливості приміщення, тому варто з самого початку передбачити зміни дизайну, установку опалення або інші необхідні елементи.

Для отримання додаткової компетентної інформації скористайтеся контактами на сайті!

МИ МОЖЕМО ПОБУДУВАТИ ВАМ ОСЬ ТАКІ КОМПЛЕКСИ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.