м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво каркасних будівель

Будівництво каркасних будівель та споруд по Києву і Україні

Будівництво каркасних будівель та споруд

Ви мрієте про власний затишний або навіть шикарний будинок і вам імпонує позиція: «Поспішайте жити, але економте кошти?». Найшвидший спосіб наблизитися до цієї мети – застосувати технологію каркасного будівництва, яка прогресивно розвивається в усьому світі, завдяки суттєвим перевагам:

 1. Низька собівартість. За рахунок легкості конструкції будинку, можна використовувати полегшені типи фундаменту без заливки стрічки в грунт (економія).
 2. Швидко будуються. Від декількох тижнів до декількох місяців! Будуємо якісно в будь-який час року!
 3. Немає потреби в усадки, і до внутрішніх облицьовувальних робіт можна приступити відразу.
 4. Висока енергоефективність і можливість використання альтернативних джерел енергії.
 5. Екологічність за рахунок застосування натуральних будматеріалів. Ми використовуємо тільки сертифіковані будівельні комплектуючі!
 6. Довговічність. Гарантуємо безпроблемну експлуатацію понад 50 років!

Зверніться в компанію КСК Сonstruction, і над реалізацією вашого самого сміливого задуму системно і злагоджено працюватиме ціла команда досвідчених професіоналів! Ми виконуємо будівництво швидкомонтованих каркасних будівель під ключ під Києвом і по Україні вже більше 10 років! За допомогою легких сталевих оцинкованих профілів, надійно з’єднаних болтами, заклепками або гвинтами, зводимо каркас майбутньої будівлі, а теплими вогнетривкими сендвіч панелями формуємо стіни. Компанія успішно проводить будівництво каркасного будинку для комерції, під автосервіс, автомийку і т.д. Мінімум вкладень, і ваш бізнес почне приносити прибуток! Рентабельне будівництво ангарів привертає увагу фахівців різних виробничих, культурних і навіть освітніх сфер. Ресурс компанії, компетентність і майстерність наших фахівців дозволяють проводити будівництво каркасних ангарів з металоконструкцій, сендвіч панелей швидко, з дотриманням усіх вимог СНіП та ГОСТ. Ціна будівництва каркасних будинків ізз сендвіч панелей, металу доступна та набагато нижче традиційного цегельного або блочного будівництва.

 


Хочемо зазначити, що компанія KCK CONSTRUCTION має власне виробництво СІП панелей. Якщо Вам потрібно побудувати каркасний будинок невеликої площі, то можемо запропонувати будівництво із СІП панелей за каркасною технологією.


Каркасне будівництво від КСК Construction

Компанія КСК Сonstruction має всі ліцензії та правові документи, що дозволяють проводити каркасне будівництво під ключ – від проекту до введення в експлуатацію.

Вартість каркасного будівництва залежить від бажань замовника та особливостей ТЗ:

 • Використання готового, створення індивідуального або адаптованого проекту;
 • Вартості використаних матеріалів;

Додаткові послуги:

 • Устаткування системи кондиціонування, вентиляції, опалення;
 • Обкладка цоколя фундаменту;
 • Установка сонячних батарей;
 • Дизайну інтер’єру;
 • Облаштування прилеглої території із застосуванням ландшафтного дизайну і т.п.

Каркасные здания из металлоконструкций
Ми пропонуємо послуги по каркасному будівництву гаража, ангара, складу та інших будівель за готовим рішенням, також здійснюємо самі нестандартні проекти. За принципом ангара будуємо складські будівлі в теплому або холодному варіанті. Будівництво ангарів з КСК Сonstruction допоможе швидко повернути ваші інвестиції. Ми враховуємо габарити обладнання, рівень тепло- і звукоізоляції, будуємо швидко і надійно!

Каркасне будівництво ферми, пташника, свинарника та інших сільськогосподарських об’єктів у виконанні КСК Construction проводиться комплексно – інжиніринг, проектування, будівництво. Таким же чином розробляємо типові рішення для різних промислових галузей.

Каркасні будівлі з металоконструкцій та сендвіч панелей

Каркасні будівлі в Європі та Америці в основному мають дерев’яний каркас, але ми також будуємо каркасні будівлі з металоконструкцій під ключ. Використовуваний нами в якості основи металевий термопрофіль:

 • Не горить;
 • Чи не ржавіє;
 • Чи не покривається грибками та цвіллю;
 • Служить понад 100 років, в той час як дерев’яний 60!


Зведені нами каркасні споруди відповідають чинним будівельним нормам. Щоб порівняно невисока вартість каркасного будинку з сендвіч панелей не насторожувала замовника, прийміть до відома, що на вартість впливає:

 • Складність архітектури проекту;
 • Розміри будівлі.
 • Кількість будівельних матеріалів та комплектуючих каркаса.
 • Якість будматеріалів.
 • Віддаленість об’єкта.

Ціна за квадратний метр каркасного будинку з металоконструкцій розраховується індивідуально, в даній технології вона найнижча, враховуючи:

 1. Простоту монтажу;
 2. Мінімальна кількість робочих рук (навіть одна людина);
 3. Не використовується спеціальна важка техніка;
 4. Полегшеність фундаменту.

Телефонуйте! Компанія безкоштовно пропонує виїзд на заміри та розрахунки кошторису.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.