м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво ангарів

Будівництво ангарів по Києву та області

Будівництво ангарів

Вам потрібні великі вентильовані приміщення для зберігання зерна, інструментів, продуктів харчування або навіть утримання тварин? Без варіантів – потрібен ангар! Ангари користуються попитом – в спектрі їх використання також: склади, спортивні приміщення, промислові об’єкти. Швидко окуповується будівництво логістичних комплексів за принципом збірного з легких металоконструкцій ангара. Такі будівлі, виготовлені з пофарбованого профнастилу, мають естетичний зовнішній вигляд, а також:

 • Високорентабельні;
 • Швидкобудовані;
 • Будь-яких розмірів;
 • Прості в обслуговуванні;
 • Довговічні;
 • Демонтуються і переносяться;
 • Тепло- і холодостійких;
 • Сейсмостійкі.

Ми виконуємо будівництво ангарів під ключ під Києвом та по області. Впораємося із завданням високого рівня складності.

Порівнявши, скільки коштує 1 м2 і яка повна вартість будівництва ангара і класичного цегляного або блочного будинку однакових розмірів, побачимо різницю: дешевше приблизно в 5 разів! Ще одна істотна перевага – мінімальний час спорудження ангарів. Наприклад, всього за 3-4 тижні монтується ангар, площею 1000м2! Ви заощадите час, гроші і отримаєте бажаний результат! Єдина стаття, на якій не варто економити – вибір підрядника, адже дорого обійдуться помилки будівництва! Переконайтеся, що ми хороший підрядник на будівництво ангарів з сендвіч панелей, з металоконструкцій, вивчивши інформацію про готові об’єкти та відгуки замовників у нас на сайті.

Компанія здійснює саме економне та найвигідніше бескаркасное будівництво ангарів різнопрофільного застосування. Зокрема, за цією технологією будуємо С / Г об’єкти. Багаторічний досвід дозволяє уникнути фатальних помилок, що призводять до руйнування купола. Безкаркасний купол працює «на розпір». При порушенні монтажу фундаменту можливе руйнування, іменоване «ефектом молочних зубів». Тому ми:

 • Будуємо надійний, міцний, підходящий для закріплення купола, фундамент;
 • Застосовуємо тільки якісний, визначеної марки та відповідний ГОСТу цемент;
 • Підбираємо товщину оцинкованого профілю щодо ширини ангара.

Досвідчені фахівці КСК Construction будують якісно, надійно, орієнтуючись на затверджені стандарти.

За бажанням замовника успішно та швидко можна побудувати ангар з сендвіч панелей. Терміни будівництва приблизно ті ж, можливості експлуатації більше. Сендвіч панелі товщиною 10 см за рівнем теплоізоляції прирівнюються до цегляної стіни, товщиною 1м! Сучасні промислові будівлі з сендвіч панелей надійні та теплі. Наданий КСК Construction кошторис на будівництво каркасного ангару складається з доступних розцінок – ми рухаємося назустріч клієнтам!

Пропонуємо будівництво швидкомонтованих ангарів

Ангари з металоконструкцій самі рентабельні. Виходячи з виробничої необхідності, пропонуємо холодний або теплий варіант конструкції по готовому рішенню, або підготуємо індивідуальний проект, виходячи з побажань замовника.

Швидкомонтовані металеві ангари мають гарантований термін служби не менше 50 років! Вартість будинку швидкого ангара залежить від вартості матеріалу, оплати праці робітників та персоналу, комплектації внутрішньої частини будівлі: перегородок, стелажів, системи опалення, вентиляції та кондиціонування.

ВИКОНАЄМО БУДІВНИЦТВО АНГАРІВ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.