м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Будівництво адміністративних будівель

Будівництво адміністративних будівель

будівництво адміністративних будівель

Компанія КСК CONSTRUCTION пропонує свої послуги з проектування, будівництва, введення в експлуатацію адміністративних будівель. Виконуємо будівництво під ключ, застосовуючи такі технології:

  1. Зведення адміністративних будівель за допомогою швидкомонтованих конструкцій, використовуючи металевий каркас і незнімну опалубку з профлиста. Перевага такої технології – швидкість будівництва, доступна ціна, висока якість і надійність;
  2. Будівництво монолітно-каркасних будинків, які в майбутньому обшиваються газоблоком, цеглою та ін.

Обидві ці технології надійні і довговічні. У виборі технології будівництва Вам допоможуть наші спеціалісти. На це рішення впливатиме: розташування будівлі, функціональне призначення, наявність паркінгів і т.д .. На стадії первинної концепції ми Вам запропонуємо 2 варіанти будівництва будівлі (швидкомонтовані конструкції, монолітно-каркасне виконання).

При будівництві, наша компанія виконує влаштування покрівлі різних типів і застосовує технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Хочемо зазначити, що весь процес будівництва проходить під пильним контролем нашого технічного нагляду і конструктора.

Наші висококваліфіковані спеціалісти перепланують та проведуть капітальний ремонт офісу або ремонт бізнес-центру з урахуванням вимог СНІП та ГОСТ, зробивши його обличчям вашої компанії!

Вартість 1м² будівництва адміністративної будівлі в КСКCONSTRUCTION залежить від вартості матеріалів, особливостей архітектури, поверховості будівлі та ін. Кошторис та терміни здачі об’єкта включені в умови договору, якого ми дотримуємося.

Проектування та будівництво адмінбудівель в нашій компанії здійснюють професійні, високого рівня архітектори та досвідчені майстри-будівельники. Ви можете переглянути наше портфоліо виконаних об’єктів та замовити розробку індивідуального проекту Вашої адміністративної будівлі з неповторним дизайном.

ВИСНОВОК: Від працездатності персоналу, рівня технічного обладнання та комп’ютеризації залежить активність сучасного ділового світу. Тільки добре обладнані адміністративні будівлі з достатньою кількістю різнопланових приміщень можуть підтримувати функціонування бізнес-центрів та організацій багато років на належному рівні.

Компанія КСК CONSTRUCTION гарантує якісну реалізацію Вашого проекту з чітким дотриманням термінів!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.