м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реставрація фасаду: етапи робот

Будь-які будівельні об’єкти здатні витримати високі навантаження і відрізняються тривалим терміном експлуатації. Але з часом будь-яка будівля втрачає свій первинний зовнішній вигляд та експлуатаційні властивості.

Реставрація фасаду будівлі в Києві недорого

На фасади негативно впливають дорожній пил і бруд, перепади температур, атмосферні опади та інше. Вони можуть призвести до руйнування. Стінові матеріали починають руйнуватися, кришиться кладка, металоконструкції бетонних блоків можуть іржавіти. Щоб уникнути всього цього, будуть потрібні послуги з реставрації старих фасадів будівель комерційної та промислової нерухомості. Регулярний ремонт дозволить захистити будівлю від негативних впливів навколишнього середовища.

Залежно від фасаду, проводяться відповідні роботи. Штукатурка є найбільш поширеним способом обробки будівель завдяки її характеристикам – вона пропускає повітря, зберігаючи здоровий мікроклімат в приміщеннях. Згодом даний матеріал розсихається і тріскається, може обсипатися. Тільки реставрація штукатурного фасаду будівлі в Києві дозволить зберегти цілісність поверхні.

Компанія “KCK Construction” пропонує будь-які ремонтні роботи і готова виконати їх на найвищому рівні.

Вартість реставрації фасадів в Києві

Щоб замовити послуги, достатньо заповнити форму заявки на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами. Менеджер обговорить з вами всі умови замовлення та оформить його, з ним же можна обговорити докладніше питання розрахунку цін і складання кошторису по реставрації.

Будь-які будівельні та ремонтні роботи виконуються чітко за документацією і кресленнями. Те, що вимагає розрахунків матеріалу, навантаження тощо, Потребує наявності плану. Причому докладно все описується в текстовому форматі і зображується графічно. Якщо мова йде всього лише про косметичну процедуру, то про навантаження й прорахунки мова не йде, але бувають і складні відновлювальні роботи.

Якщо вам потрібні наші послуги, то напевно вам цікаво, у скільки вони обійдуться. Ціна за м2 по реставрації фасаду формується в залежності від його виду і використовуваних матеріалів. Роботи можуть бути різної складності та тривалості. Менеджер може приблизно розрахувати вартість всіх процедур. Прайс з цінами робіт за квадратний метр компанії “KCK Construction” можна побачити і вивчити на сайті.

Реставрація цегляних фасадів

Серед видів обробки фасадів будівельних об’єктів цегла є найбільш довговічним та міцним. Однак і він з часом втрачає свою привабливість, тому ремонт йому теж необхідний. В результаті досягається не тільки поліпшення зовнішніх характеристик, але і теплозахисних функцій стіни. Такий вид робіт можна вважати найбільш складним. Тому ціна за м2 реставрації фасаду з червоної цегли та іншого цегляного фасаду буде дорожче інших типів обробки, наприклад, штукатурної. Причому вона теж варіюється в залежності від виду ремонту.

  • Він може бути косметичним для відновлення зовнішнього вигляду. В цьому випадку усувають дефекти і приводять до ладу місця, які руйнуються.
  • Капітальна реконструкція передбачає зміну всього образу об’єкта. Це застосовується, якщо фасад зруйнований на 30% і більше.

Щоб реставрація фасаду з натурального каменю була ефективною та якісною, важливо застосовувати ті ж матеріали, які використовувалися при кладці. Це дозволить уникнути подальшого руйнування поверхні. Що стосується косметичного ремонту, то він проводиться кожні 5 років.

Перед тим, як почати ремонтні роботи, поверхні стін ми готуємо таким способом:

  • Очищаємо від старого облицювання, рослин, бруду;
  • Закладаємо тріщини;
  • Просушуємо при високій вологості;
  • Знищуємо грибковий наліт і обробляємо антисептиком;
  • Просочуємо ґрунтовкою при великому вологопоглинанні;
  • Коригуємо товщину теплоізоляційного матеріалу.

Після завершення штукатурних робіт наносимо зовнішнє покриття. Способів відновити його існує кілька. За бажанням замовника і особливостями будівництва будівлі обирається той, який найбільш підходить.

Реставрація фасаду об’єкта культурної спадщини та пам’ятки архітектури

Серед найскладніших відновлювальних робіт – реставрація фасаду храму, церкви та інших об’єктів культурної спадщини. Це не тільки відповідальна справа, вона вимагає максимальної акуратності і обліку додаткових пунктів. Стіни подібних будівель створені з уже застарілих матеріалів, видаляючи їх і наносячи нові, можна отримати непотрібні тріщини. Тому подібні роботи виконуються тільки висококваліфікованими спеціалістами з досвідом.

Будь-які роботи складаються з етапів і мають конкретну послідовність дій. Перед початком реставрації ми проводимо діагностичні роботи для визначення стану фасаду. Далі він очищається від забруднень, на нього наноситься штукатурка, а потім фарба. Історичні будівлі зазвичай мають ліпнину, яку теж потрібно відновлювати. Ця частина реставрації виконується майстрами окремо і вимагає кваліфікації, так як всі орнаменти повинні бути однаковими. Не кожен майстер має допуск до здійснення подібних робіт. В самому кінці встановлюються карнизи, водостоки, парапети та інші конструкції.

Вартість реставрації старих фасадів історичних будівель можна розрахувати з урахуванням складності робіт, їх тривалості, витраченого матеріалу тощо.

Компанія “KCK Construction” пропонує свої послуги реставраційних фасадних робіт на високому рівні. Ми дотримуємося всіх встановлених державою санітарних норм та правил. У нас ви знайдете оптимальні розцінки на будь-які роботи і шанобливе ставлення до побажань замовника. Всі деталі обговорюються, складається проектна документація і тільки потім майстри починають роботи.

Ми повертаємо будівлям їх первісний вигляд, місту – його красу. Наші роботи не тільки перетворюють об’єкти зовні, але і підвищують їх експлуатаційні характеристики, продовжуючи їх термін. Ми користуємося як традиційними, так і інноваційними способами реставрації, отримуючи відмінні результати.