м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реставрація цегляних стін

Реставрація цегляних стін

реставрація цегляних стін

Від якості стінної кладки залежить комфорт і зручність експлуатації будівлі. Трапляється, що конструкція деформується частково або повністю. З’являються помітні руйнування шовного матеріалу, відколювання і відсипання цегли, тріщини, щілини і вибоїни. Причиною може бути:

 • Непрофесійне укладання;
 • Використання неякісних матеріалів;
 • Неправильний розподіл навантаження і т. д.

Будь-які порушення і відходження від технології в подальшому призведуть до небажаних наслідків. З роками цегла зруйнується і опади потраплять всередину приміщення, з’явиться грибок, зайва волога. Чи є рішення?

Так! Все виправити допоможе професійна бригада будівельників, що надає послугу “реставрація цегляних стін”.

Цегляна стіна: методи реставрації та їх особливості

Професіонали, в залежності від виявленої причини деформації, запропонують застосувати один з методів. Про них нижче.

Реставрація будівель – це:

 • Зустрічне буріння. Самий традиційний спосіб. Привертає дешевою ціною при належній надійності. Бурінню піддаються цеглини на одному рівні в порядку по типу шахового. Якщо стінка потовщена, отвори звірявся назустріч один одному. Після чого потрібно заповнити їх гідрофобним матеріалом в рідкій консистенції або кремоподібній. Відновлення статики відбувається завдяки мінеральній суспензії.
 • Частковий розбір цегляних стін. Реставрація цегли відбувається в 3 етапи: розбирання полотна, укладання гідроізоляції, відновлення кладки. Техніка відрізняється дорожнечею і перевитратою коштів. Застосовується більше для фасадів.
 • Мікрохвильове осушення. У необхідній кладці за допомогою автономної електричної системи створюється особливе мікрохвильове поле. У стіну і землю опускають різнополюсні електроди і в них подається струм. В результаті вода переходить в пар і випаровується. Технологія не діє при наявності грунтових вод.
 • Метод пилки. Найдорожчий, але простий спосіб. Спершу кладка розпилюється по горизонталі наскрізь, після чого зона розпилу заповнюється спеціальними суспензіями. Їх ще називають ін’єкціями. Реставраційне ін’єктування виконується епоксидними, мінеральними і поліуретановими складами. Такий ремонт – це найкраща реставрація цегляної кладки.

Не рекомендується самостійно вирішувати, який спосіб відновлення стіни підходить. Довірте справу професіоналам. Процес складний і відповідальний. При недосвідченому виконанні може статися масштабне руйнування.

Ціна реставрації цегляної кладки

Надійна послуга має об’єктивну ціну. Вартість сервісу складається, як мінімум з 5 складових:

 1. Масштаби руйнування. Від цього залежить кількість витраченого бригадою часу, матеріалів і працівників.
 2. Складність відновлення. Включає перелік технологічних етапів відповідно до обраного методу реставрації.
 3. Умови праці. Так само як погода, висота виконуваних робіт, призначення об’єкта. Останнє особливо важливе, якщо планується ремонт нежитлових приміщень.
 4. Вартість будматеріалів на ринку.
 5. Терміновість.

Виходячи з перерахованих пунктів, визначається вартість сервісу. Ось як розраховується реставрація старої цегляної кладки.

Крім іншого, в послугу входить виїзд спеціаліста на об’єкт для оцінки якості укладання. Останній порекомендує, як провести видалення цегли, що розкришилася.

Подальша реставрація швів цегляної кладки передбачає очищення поверхні, приготування ін’єкцій і будівельних розчинів. Самостійно відтворити технологію складно.

Потрібна надійна вичинки або реконструкція фасадів, повний комплекс будівельних робіт? Тоді вам в KCK Construction. Результат роботи гарантовано порадує, при цьому ціни на послуги демократичні.

ВИКОНАЄМО РЕСТАВРАЦІЮ ЦЕГЛЯНИХ СТІН
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.