м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт торгових приміщень

Ремонт торгових приміщень від КСК Construction

ремонт торгових приміщень

Величезна конкуренція торгових центрів і різноманітних пунктів продажів вимагає від власників не тільки якісних товарів, але і красивого, естетично оформленого, комфортного приміщення, що приваблює покупця спокійною атмосферою та високим рівнем обслуговування.

Компанія КСК CONSTRUCTION здійснює ремонт торгових приміщень по Києву та області. Ми перетворимо ваше приміщення в світлий, затишний комерційний куточок, виконавши:

 • Дизайн проекту;
 • Будівництво;
 • Ремонт;
 • Оздоблення;

Виконуємо монтаж всіх інженерних систем, які є невід’ємною частиною при ремонті торгових приміщень:

 1. Опалення;
 2. Вентиляція;
 3. Водопровід та каналізація;
 4. Слабострумні мережі які включають в себе системи пожежогасіння, відеоспостереження та ін .;

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Ремонт і обробка торгових приміщень, павільйонів, критих ринків КСК CONSTRUCTION проводить за доступною ціною з високою гарантією якості. Всі ремонтні питання погоджуємо з замовником, підбираємо будівельний матеріал і складаємо кошторис. Оздоблювальні та малярні роботи наші майстри проводять на високому рівні, завдяки багаторічному досвіду, наявності необхідного обладнання та інструментів. Ми здійснимо найскладніші дизайнерські ідеї, в обумовлені терміни проведемо косметичний, капітальний або комплексний ремонт торгових площ.

В арсеналі наших фахівців безліч варіантів, здатних створити неповторний впізнаваний дизайн окремих бутиків, ігрових майданчиків, провести оригінальний ремонт салону краси (косметичного салону) або кафе. Ваш магазин буде вигідно виділятися серед інших торгових об’єктів і приверне нових покупців!

Ремонт торгового центру вимагає зносостійких і довговічних матеріалів. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками якісних екологічних будівельних матеріалів, особливу увагу приділяємо надійності систем вентиляції та кондиціонування, роботі електропроводки і водопостачання, засобів пожежної безпеки, таким чином забезпечуємо безпеку багаточисельного потоку покупців.

ремонт та реконструкція торгових приміщень

Наші майстри виконають роботи не тільки з підтримки презентабельного вигляду приміщення, але і по обслуговуванню або оновленню інженерних мереж. При необхідності, проведуть ремонт складу, побутівок, кімнат відпочинку персоналу та інших допоміжних приміщень. Наші фахівці виконують великий спектр робіт:

 • Виконають демонтаж непотрібних еллементів;
 • Поклеять шпалери;
 • Укладуть плитку;
 • Встановлять нові перегородки і стіни;
 • Проведуть зовнішнє та внутрішнє остеклення;
 • Встановлять вікна та двері;
 • Зроблять монтаж освітлення;
 • Виконають якісний євроремонт та багато інших послуг.

Співпрацюючи з надійним підрядником КСК Construction, ви позбудетеся від багатьох організаційних проблем, замовивши ремонт «під ключ». Ми вирішимо всі питання: від складання проекту ремонту, до здачі об’єкта в експлуатацію в найкоротші терміни. Ціна за м2 та повна вартість торгового приміщення визначається індивідуально. Орієнтовно дізнатися, скільки коштує ремонт торгового приміщення можна у консультантів КСК Construction. Телефонуйте! Гарантія якості та дотримання будівельних стандартів за розумні гроші!

Контактна інформація на сайті!

ВИКОНАЄМО РЕМОНТ ТОРГОВИХ ПРИМІЩЕНЬ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.