м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт школи та навчальних закладів

Ремонт школи та навчальних закладів

Ремонт школи та навчальних закладів

Всі розуміють, що навчальні заклади необхідно регулярно ремонтувати, створюючи відповідні санітарно-гігієнічні умови учням. Наші спеціалісти КСК Construсtion докладають усіх зусиль для створення умов, що сприяють освітньому процесу. Ми професійно виконуємо ремонт будівель школи, інституту, університету, коледжу та інших закладів вже більше десяти років. Створюючи проект реконструкції, наші дизайнери підбирають кольорову гамму і матеріали таким чином, щоб зробити навчання яскравим і пізнавальним.

Бюджет, що виділяється на ремонт лікарень, шкіл, та інших державних освітніх установ, як правило, бажає кращого. Доступні ціни на послуги нашої компанії і майстерність фахівців дозволять провести високоякісний ремонт в рамках обмеженого бюджету. Фото наших робіт на сайті демонструють можливості компанії.

Проводимо ремонт класів, спортзалу та інших будівель школи з дотриманням всіх необхідних будівельних норм і вимог. Наша будівельна компанія має необхідні сертифікати і допуски для проведення подібних робіт. Майстри KCK Construction можуть створити яскраві, цікаві розмальовки або рельєфи стін, особливо, якщо необхідно провести ремонт садочка в сучасних навчально-освітніх комплексах або окремих дошкільних закладах. Вам безкоштовно надається виїзд експерта на об’єкт. На підставі експертизи і замірів, ми готуємо необхідне технічне завдання, пакет документів для підписання договору. Вартість послуг і матеріалів не змінюється до закінчення ремонтних робіт. Ми проводимо усі види ремонтів, незалежно від рівня складності:

  • Капітальний, або косметичний;
  • Поточний, або форс-мажорний непередбачений;
  • Дизайнерський, або простий відновлюючий.

Ремонт школи до нового навчального року обов’язково передбачає оновлення класів та місць загального користування. Компанія виконає ремонт покрівлі або заміну вікон, проведе фасадні та інші роботи, що змінюють дизайн будівлі школи. Сучасна штукатурка і фарбування стін шкільних і дошкільних установ виконується в яскравих кольорах, що сприяють радісному настрою, адже «шкільні роки чудесні».

Поточний ремонт приватних шкіл іноді проводиться з добровільним використанням праці батьків. Найчастіше таким чином здійснюється поклейка шпалер, фарбування стін і підлоги. Керівники обізнані, що залучення некваліфікованої робочої сили допустимо тільки для поточного ремонту. Такі роботи, як:

  • Вирівнювання підлоги;
  • Установка плінтуса;
  • Укладання плитки, ламінату, лінолеуму або ковроліну;

Малярні та інші роботи відносяться до капітального ремонту, який вимагає послуг професійного підрядника! КСК Construсtion – надійний підрядник і партнер!

Ми готові здійснити на найвищому рівні якості ремонт навчальних будівель університету і спортивних залів інституту, бібліотек та інших приміщень вищих навчальних закладів зі складною архітектурою і висотою стель.

Компанія має необхідний кадровий та технічний ресурс, щоб зробити ремонт в коледжі будь-якої специфіки. Ми забезпечимо електропостачання навчальних робочих місць в майстернях, зробимо підводку в лабораторіях, стендах і т.п.

Телефонуйте! KCK Construction розглядає питання поетапної оплати або розстрочки оплати на 2-3 місяці.

ВИКОНУЄМО РЕМОНТ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПО КИЄВУ ТА ОБЛАСТІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.