м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт приміщення клубу

Ремонт приміщення клубу від KCK Construction

ремонт приміщення нічного клубу

В інформаційно перенасиченому сучасному суспільстві, де робочий час значна частина населення проводить, заглибившись в монітор комп’ютера, актуальним стає якість відпочинку. Нічні клуби – це хороша можливість міського жителя задовольнити життєво важливу потребу в активному русі, релаксації і живому спілкуванні. Ремонт нічного клубу займає основну частину витрат на його відкриття. Від грамотно підібраних матеріалів, акустики, міцності і безпеки залежить відвідуваність закладу. Специфіка роботи компанії KCK Construction спрямована на ремонт кафе і барів, ресторанів та інших місць для відпочинку:

  • Сезонних (пляжні дискотеки або зимові катки);
  • Тематичних (музичні, танцювальні);
  • Вузько (стриптиз-бари та ін.);
  • Молодіжні (орієнтовані на низькі ціни);
  • Для заможних клієнтів (тут навпаки).
наші переваги у наданні послуг по ремонту нічних клубів

Ми якісно зробимо ремонт клубу по Києву і області та інших регіонах. Оптимальні ціни на послуги в KCK Construction забезпечуються високими технічними ресурсом і майстерністю фахівців. Зверніть увагу на фото наших робіт і позитивні відгуки на сайті – це додаткова інформація, яка, як ми сподіваємося, дозволить побачити вас в списку задоволених клієнтів KCK Construction.

Для замовників, які зацікавлені в ремонті тільки деяких приміщень клубу, ми узгодимо індивідуальний графік проведення робіт, щоб не зупиняти роботу закладу. Проведення косметичного ремонту будівлі нічного клубу, яке не потребує тривалих технологічних процесів, ми готові провести у зручний для замовника час доби. Який саме потрібен вид ремонту, капітальний чи косметичний, допоможе визначити виїзд нашого експерта на об’єкт. Попередньо складений кошторис з переліком вартості послуг і матеріалів не змінюється до закінчення ремонтних робіт.

Ремонт готелю або місць відпочинку відвідувачів проводимо із застосуванням звукоізоляційних матеріалів. Особливу увагу приділяємо елементам освітлення. Світлові ефекти на танцполі і м’яке, приглушене світло в зоні релаксу створять неповторну магію розкутості, а додаткове освітлення входу і барной стійки забезпечить якісне обслуговування.

Ми виконуємо ремонт нічних клубів в різних стилях, для реалізації яких потрібна:

  • Рівна або фактурна штукатурка або навіть її відсутність;
  • Поклейка шпалер або фарбування стін (можлива комбінація);
  • Укладання плитки, ламінату, лінолеуму або ковроліну (або комбінування матеріалів);
  • Установка плінтуса.

Обов’язково проводимо в клубі: вирівнювання підлоги, підведення комунікацій, монтаж електрообладнання та систем пожежної безпеки, підведення водо- і теплозабезпечення.

Ми розробимо унікальний дизайн-проект. Телефонуйте! Нехай вас не зупиняє невпевнене фінансове становище – можлива поетапна оплата або розстрочка на 2-3 місяці!

Діємо за алгоритмом: дзвінок, виїзд експерта, складання КП, договір, ремонтні роботи, введення в експлуатацію і гарантія успішного результату!

МИ МОЖЕМО ВИКОНАТИ РЕМОНТ КЛУБУ У БУДЬ-ЯКОМУ СТИЛІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.