м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт офісів

Ремонт офісів в Києві від КСК Construction

ремонт офісів під ключ: косметичний, капітальний

Процвітання бізнесу і зростання прибутку багато в чому залежать від комфортних умов роботи персоналу. Подбайте про це прямо зараз!

Компанія КСК Construction пропонує цікаву і популярну послугу – ремонт офісів в Києві. Ми виконаємо хороший ремонт та оформлення офісів у відповідності із затвердженим вами дизайнерським проектом.

У нас ви можете замовити ремонт офісу під ключ недорого. Ми підійдемо до вашого замовлення індивідуально, врахуємо всі побажання та особливості приміщення для створення неповторного дизайну, проведемо:

 • Простий косметичний ремонт;
 • Капітальний (комплексний) ремонт;
 • Ремонт «під ключ»;
 • Стилізований елітний ремонт.

Багаторічний досвід з офісних ремонтів, дозволяє запропонувати оригінальні рішення для будь-яких приміщень.

Ремонт приміщень банку ми зробимо з урахуванням всіх необхідних заходів безпеки:

 • Розробимо системи відеоспостереження;
 • Здійснимо монтаж сигнальних та охоронних систем;
 • Встановимо автоматизовані системи доступу;
 • Оформимо інтер’єр в фірмовому стилі банку.

Здійснюючи ремонт торгового центру, використовуємо самі довговічні та зносостійкі матеріали, встановлюємо сучасні системи безпеки та клімат-контролю.

Спеціалісти КСК Construction виконують якісний комплексний ремонт офісів. Фото наших робіт на сайті демонструють результат, який ви отримаєте. Високої якості та естетичності вдається досягти завдяки підбору матеріалів. Ми володіємо ситуацією на ринку будматеріалів, активно впроваджуємо прогресивні новації. Ремонт бізнес-центру сучасними екологічними оздоблювальними матеріалами створить неперевершений ефект будь-якого стилю!

дизайн, проектування та ремонт офісних приміщень

Ціна та вартість 1м2 під ключ залежить від обсягу робіт та вартості матеріалів. Ви заощадите час та гроші, позбудетеся нервової метушні, замовивши в одній компанії дизайн-проект та його повну реалізацію. Лояльні ціни на послуги компанії, творчий підхід до справи та високий професіоналізм наших майстрів у поєднанні з виробничою дисципліною – плюси на користь підрядника КСК Construction!

Освіжаючий косметичний ремонт приємно змінить застарілий інтер’єр та значно поліпшить робочу атмосферу. Вартість косметичного ремонту офісу в Києві в КСК Construction не вище ринкової. Ми можемо провести експрес-ремонт у вихідні дні, щоб не порушувати режим роботи вашої організації.

Виїзд експерта на огляд об’єкту допоможе розпочати ремонт офісного приміщення під ключ, без прорахунків та помилок. Складений кошторис та, за бажанням замовника, графік виконуваних робіт, допоможуть чітко контролювати витрати та темп ремонту.

Капітальний або навіть найлегший косметичний погано продуманий ремонт, здатні в докорінно змінити дизайн офісу. Ми виконуємо ремонт приміщень офісів з дизайном, обережно підбираючи нові елементи для збереження звичної робочої обстановки. Мода на стилі мінлива, та при бажанні, ми розробимо новий проект, оцінити який ви зможете в 3D візуалізації. Численні позитивні відгуки про наш ремонт офісу переконують, що з цим завданням ми справляємося професійно!

Капітальний євроремонт офісів по Києву виконаємо в найкоротші терміни поетапно:

 1. Складання плану ремонту згідно дизайнерського проекта;
 2. Звільнення приміщення та демонтаж непотрібних перегородок;
 3. Штукатурка та малярні роботи;
 4. Поклейка шпалер або фарбування стін;
 5. Вирівнювання підлоги та заміна покриття для підлоги: укладання ламінату, лінолеуму або ковроліну та установка плінтуса.
 6. Заміна дверей та вікон.
 7. Електротехнічні роботи.
 8. Заміна сантехніки та систем опалення і кондиціонування.
 9. Підводка інтернету та обладнання робочих місць.
 10. Введення в експлуатацію.

Представлений на сайті прайс-лист допоможе визначити орієнтовну вартість капітального ремонту офісу або приміщення під офіс.
правила під час ремонту офісних приміщень

Оздоблення та ремонт офісів

Якщо ви маєте намір створити хороші робочі умови для своїх співробітників та отримувати компліменти на адресу свого офісу – довірте ремонт КСК Construction! Оздоблення та ремонт офісів проводиться фірмою більше 10 років. Застосовуючи багаторічний досвід, ми на високому рівні зможемо:

 • Підкреслити унікальність вашої компанії за допомогою елементів декору;
 • Забезпечити комфорт окремих функціональних зон;
 • Гарантувати якість та безпеку.

Якщо ви зацікавлені в окремих оздоблювальних та будівельних роботах, заміні вікон і дверей, інженерно-монтажних роботах чи навіть у благоустрої території – телефонуйте! Ми надаємо послуги з дрібного ремонту офісів та додатковий сервіс!

Ціни на оздоблення та ремонт офісних приміщень в КСК Construction досить лояльні і ви заплатите тільки найнеобхідніше: проектування, виконану роботу і матеріали.

Телефонуйте, залишайте заявки! Виїзд експерта та складання кошторису безкоштовно!

РЕМОНТ ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ В БУДЬ-ЯКОМУ СТИЛІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.