м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт гуртожитків

Ремонт гуртожитків

капітальний ремонт гуртожитка

У гуртожитках одночасно проживають багато людей, тому будівлі швидко втрачають зовнішню привабливість, «вбиваються». Молоді люди, що живуть динамічним життям і не мають достатнього досвіду для проведення, нехай не самих складних, ремонтних робіт, можуть зіштовхнутись із проблемою пошуку ремонтної бригади для своєї житлової кімнати в гуртожитку. Якщо вас цікавить ремонт кімнати в гуртожитку, зверніться до нас в КСК Соnstruction! Невисокі ціни на послуги і професійний підхід дозволять швидко перетворити саму розбиту кімнату в гігієнічний і затишний куточок, зробивши ваші спогади про студентські роки по справжньому приємними!

Ви можете почитати рекомендації попередніх наших клієнтів, ознайомившись із відгуками на головній сторінці нашого сайту. Наш експерт безкоштовно виконає виїзд на об’єкт, вам оперативно розробляється попередній кошторис вартості робіт. У разі домовленості, ми готуємо контрольний пакет документів і після підписання договору, проводимо роботи в затверджені строки.

Сучасні гуртожитки можуть змагатися за рівнем комфортабельності з хорошими готелями. Власники такої нерухомості зобов’язані турбуватися про зручність і безпеку своїх орендарів. Капітальний або косметичний ремонт гуртожитків зачіпає великий обсяг робіт:

  • Необхідно скласти дизайн проект;
  • Підготувати дозвільні документи;
  • Спланувати етапи проведення робіт;
  • Задіяти великий штат робітників… тобто. необхідний надійний підрядник!

Будівельно-ремонтна компанія КСК Соnstruction успішно вирішить проблему ремонту будь-якої складності. Ми виконуємо ремонт будівель гуртожитку, проводимо ремонт хостела з гарантією якості, з дотриманням термінів, відповідально підходячи до питань безпеки.

Комплексний ремонт в гуртожитку – це процес, який стосується всієї будівлі. Якщо протікає дах, то штукатурка на останньому поверсі, як правило, видаляється повністю. Тут необхідний і ремонт покрівлі. Стіни оновлюються: демонтується штукатурка і стара проводка. Після зміцнення відкосів, встановлюємо вікна та двері, наносимо нову штукатурку, потім здійснюється поклейка шпалер або фарбування стін. Досвід показує, що необхідно проводити вирівнювання підлоги. У місцях загального користування: кухнях, туалетах, коридорах, правильне рішення – укладка плитки. Установка плінтуса захистить стіни і додасть кімнатах завершеного вигляду. У холах, кімнатах відпочинку та кімнатах мешканців оптимальне рішення – підлогове покриття з ламінату, зносостійкого лінолеуму або ковроліну.

Ми проведемо реконструкцію і ремонт будівлі гуртожитку або ремонт готелів з урахуванням побажань замовника. Капітальний ремонт гуртожитків, хостелів проводимо з оновленням систем життєзабезпечення: опалення, вентиляції, каналізації, електрики і комунікаційної мережі. Збої в роботі цих систем можуть зіпсувати не тільки комфорт мешканців, але і новий ремонт приміщення. Ми можемо провести також роботи по оновленню фасаду та благоустрою прилеглої території.

Компанія KCK Construction завжди знаходить шляхи для задоволення запитів замовника, пропонуємо поетапну оплату або розстрочку на 2-3 місяці. З нами ваші інвестиції стануть більш вигідними!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.