м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт нежитлових приміщень

Ремонт нежитлових приміщень в Києві

ремонт нежитлових приміщень під ключ

Медичні установи, офісні будівлі, спортивні комплекси, магазини, центри, виставкові павільйони і багато інших нежитлові приміщення є місцем, де вирує активне життя. Велике навантаження на електромережу, канали комунікацій і систем життєзабезпечення – відмінні експлуатаційні особливості таких об’єктів, які враховуються при будівництві, ремонті або їх перепрофілізації. Неможливо провести повноцінний ремонт офісу, торгового центру або іншого об’єкта без залучення фахівців.

Скористайтеся послугами компанії KCK Construction, яка проводить ремонт нежитлових приміщень по Києву і передмістю вже більше 10 років. Команда професіоналів здійснить усі ремонтні роботи від складання проекту до введення в експлуатацію на високому рівні!

Ми пропонуємо вигідні ціни на ремонт нежитлових приміщень, можлива поетапна оплата. Виїзд експерта і необхідні заміри проводимо безкоштовно.

Для підтримки майна в належному стані власники повинні періодично здійснювати поточний ремонт нежитлових приміщень. Такий ремонт зобов’язані проводити і особи, що винаймають приміщення за договорами найму. Періодичний ремонт нежитлового приміщення не змінює планування, конструкції, заміну інженерного обладнання. Наша компанія пропонує різноманітні рішення, з огляду на вид діяльності замовника і сучасні тенденції дизайну.

Професійні дизайнери розроблять індивідуальні проекти або запропонують стандартні варіанти з додаванням якихось елементів. Згідно будівельним нормам, ми проводимо основні види робіт з поточного ремонту, зокрема:

  • Штукатурку і фарбування;
  • Відновлення покриття для підлоги;
  • Заміну вікон;
  • Заміну сантехніки, батарей, труб;
  • Ремонт проводки, розеток та ін.

Поточний ремонт приміщень банку найвідповідальніший і вимогливий серед комерційних приміщень, адже умови роботи установи специфічні. Ми проведемо такий ремонт, витримавши усі вимоги фірмового стилю і норм секретності, при необхідності замінимо сигналізацію. Для банків, які не мають наміру економити на створенні комфорту клієнтів і підтримці свого іміджу, ми можемо розмістити статусні меблі та інші елементи декору, що створюють враження стабільності.

Капітальний ремонт нежитлового приміщення

Компанія успішно проводить капітальний або косметичний ремонт нежитлових приміщень з великим потоком відвідуваності. Капітальний ремонт торгового центру включає в себе комплекс робіт по абсолютній реконфігурації і переплануванню, часткову або повну заміну складових елементів конструкції. Різні за призначенням торгові площі вимагають відмінностей в оздобленні. Ми застосовуємо зносостійкі, які легко піддаються миттю та чищенню, матеріали перевірених постачальників, враховуємо всі аспекти для забезпечення комфорту покупців і подальшої успішної торгівлі.

Косметичний ремонт не передбачає перепланування приміщення. Свіжопофарбовані стіни і стелі або переклеєні шпалери, оновлене покриття для підлоги внесуть свіжість повітря, нові аромати і оновлену ауру та надію в розвитку Вашого бізнесу.

Уклавши договір підряду з замовником на капітальний або поточний ремонт нежитлового приміщення, ми дотримуємося його вимог, дотримуємося обумовлених термінів. Компанія розвиває свої технічні можливості і підвищує рівень професійної підготовки кадрів. Майстри KCK Construction втілять в життя найфантастичніші ідеї перевтілення приміщення в рамках вашого бюджету і в межах стін споруди.

У надійності підрядника KCK Construction переконують численні позитивні відгуки клієнтів, які є на у нас сайті. Телефонуйте! Наші менеджери дадуть відповідь на будь-який питання!

ЯКІСНО ВИКОНАЄМО РЕМОНТ НЕЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ В КИЄВІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.