м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт цегляної кладки

Ремонт цегляної кладки по Києву та області

ремонт / відновлення кирпичної кладки

Архітектурні пам’ятники минулих епох зайвий раз переконують нас в дивовижній міцності і красі цегли, здатної століттями успішно протистояти агресивним впливам зовнішнього середовища. Популярність цього будівельного матеріалу в наш час не зменшується через:

  • Високі екологічні характеристики;
  • Можливості підтримувати хороший мікроклімат приміщення і ізолювати мешканців від зовнішніх шумів.

Належний догляд і вчасно проведена реконструкція фасаду будівлі не тільки підвищать його естетичність, але і продовжать його «життя» ще на десятки років вперед.

Ремонтно-будівельна компанія KСK Construction швидко і якісно вирішить будь-яке питання ремонту стін будівлі. Ми професійно виконуємо ремонт цегляної кладки в Києві і області. Наш експерт на місці визначить причину, яка викликає руйнування цегляної кладки стін та обсяг необхідних реконструкційних робіт. Чинники, що викликають руйнування в основному відомі. Це, як правило:

  1. Осідання фундаменту через різні причини: скидання води з водовідведення прямо під стіну, відведення каналізаційних вод з будинку під фундамент, детонаційні впливи;
  2. Відсутності в кладці деформаційних швів;
  3. Інтенсивний вплив атмосферних опадів.

Червона цегла більш гігроскопічна і швидше руйнується, адже сучасні технології її виробництва не передбачають багатоетапне осідання глини (сировини) впродовж декількох років, як це робили в давнину, тому гідрозахист таких стін – обов’язковий реставраційний момент.

Відновлення цегляної кладки досвідченими майстрами KСK Construction проводиться швидко, якісно, з дотриманням необхідних норм техніки безпеки і вимог ДБН.

Ремонт тріщин у цегляній кладці

Небезпечні для цілісності приміщення вертикальні тріщини в цегляній кладці після незначної очищаючої підготовки закладаємо спеціальним цементним розчином. У складних випадках, коли тріщини глибокі і більше п’яти міліметрів, ми застосовуємо технології, що вимагають спеціальних пристосувань. Капітальний ремонт будівель повинен гарантувати, що тріщини не з’являться знову! Для цього ми:

  • Заливаємо склад за допомогою спринцівки або інших пристосувань;
  • Використовуємо спеціальну балку, що попереджає витікання розчину;
  • Попередньо робимо запили на пів-цегли і «зшиваємо» тріщини арматурою четвіркою, і ін.

Надійність і гарний зовнішній вигляд цегляної кладки безпосередньо залежать від стану швів. Зруйновані шви знижують теплоізолюючу і несучу здатність стін. Попередньо зачищені металевою щіткою і промиті шви наші майстри заповнюють розчином і розгладжують шпателем. Ремонт швів цегляної кладки для якісної адгезії розчину проводимо по зволоженій поверхні.

Ремонт цегляної кладки стін професійно

Ремонт цегляної кладки зовнішніх стін багато в чому залежить від того, чому виникли ці дефекти. Необхідно визначити, чи зруйновані паперові «маячки», які були попередньо встановлені. Якщо після закінчення декількох днів папір розривається, потрібно провести підсилення фундаменту.

Сильно пошкоджену цеглу потрібно замінити цілою, тоді проводимо ремонт цегляної кладки стін окремими місцями. Коли усунути руйнування складно, ми встановлюємо по всьому периметру пояс жорсткості.

В арсеналі KСK Construction досить перевірених, ефективних методів, для досягнення високого результату! Телефонуйте, наші менеджери дадуть відповідь на питання, що Вас цікавлять!

ВИКОНУЄМО ЯКІСНОРЕМОНТ ЦЕГЛЯНОЇ КЛАДКИ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.