м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт готеля

Ремонт готелів під ключ від КСК Соnstruction

ремонт будівлі готелю під ключ

Готелі – не просто тимчасове житло для приїжджих – це візитні картки міст. Враження гостей від готельного сервісу і умов проживання в майбутньому може вплинути на бажання повторного відвідування міста. Власники подібної нерухомості, які розуміють це, з повною відповідальністю ставляться до ремонту свого комплексу, адже «сарафанне радіо» – найнадійніший вид реклами. Першочергове значення має етап вибору підрядника, який здатний виконати весь комплекс ремонтних робіт з матеріалами належної якості, що підходять до класу готелю.

Реконструкція готелю включає в себе наступні етапи:

 1. Розробка проекту реконструкції;
 2. Отримання дозволу на реконструкцію в необхідних інстанціях;
 3. Демонтажні роботи;
 4. Роботи пов’язані з підсиленням несучої здатності будівлі і його каркасу;
 5. Влаштування фасадів;
 6. Монтаж усіх інженерних мереж усередині готелю;
 7. Монтаж слаботочних мереж;
 8. Чорнова обробка приміщень;
 9. Чистова обробка приміщень;
 10. Здача об’єкту і введення в експлуатацію.

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Як ми працюємо:

 1. Ви телефонуєте або залишаєте заявку через сайт;
 2. Проводимо безкоштовний виїзд на об’єкт для складання орієнтовного кошторису на роботи і чорнові матеріали;
 3. Підготовка КП (комерційної пропозиції);
 4. Підписання договору і виконання робіт.

Чому виїзд нашого експерта на об’єкт дуже важливий? Нам потрібно визначити обсяг необхідних робіт і тип ремонту:

 • Косметичний ремонт спрямований на оновлення інтер’єру;
 • Капітальний – включає перепланування, заміну комунікацій, підсилення залізобетонних конструкцій, іноді повністю змінює дизайн готелю;
 • Поточний ремонт ділиться на плановий і непередбачений поточний ремонт будівлі готелю. Плановий – планується в грошових і натуральних показниках і проводиться впродовж року. Аварійний поточний усуває випадкові дрібні несправності, викликані форс-мажорними обставинами.

Кошторис на ремонтні роботи в готелі складається на підставі обмірювальних креслень, будівельного плану та відомостей про стан приміщення. Ці документи є в дизайн-проекті готелю. Замовляючи дизайн-проект в нашій компанії, ви отримуєте кошторис, як невід’ємну частину самого проекту. Кошторис без дизайн-проекту складається на протязі 1-2 днів на підставі вимірів та технічного завдання замовника, складеного з його слів нашим експертом.

Будівельна компанія KCK Construction багато років успішно виконує будівництво монолітних будівель. Напрацьований у цій сфері досвід наші майстри застосовують для втілення сміливих, унікальних дизайнерських ідей, проводячи поточний ремонт в готелі або ексклюзивний ремонт готелів під ключ. Ми перетворимо будь-які фантазії в реальність, але вартість такого ремонту складно прогнозувати.

Капітальний ремонт готелів

Наша компанія надає сукупність послуг, націлених на розробку архітектурно-планувальних рішень. Ми оперативно розробимо робочий проект на капітальний ремонт готелю, ремонт ресторану, кафетерію та іншого розважального закладу.

Скільки коштує і яка ціна капітального ремонту 1 м2 готелю визначається індивідуально, але дізнатися попередню вартість можливо, ознайомившись з прайсом цін на послуги компанії на сайті. Ціни у нас не вище ринкових, а загальна вартість залежить від виду робіт і вартості будівельного матеріалу.

Наприклад:

 • Штукатурка готовою або сухою сумішшю;
 • Поклейка шпалер або фарбування стін;
 • Вирівнювання підлоги сухим способом або самовирівнювальною сумішшю;
 • Установка плінтуса з введенням кабелів або без …;

Таких нюансів багато. Вибір залежить від бюджетних рамок і побажань замовника. У готелях необхідно використовувати екологічні зносостійкі матеріали. У місцях громадського користування обов’язкове укладання плитки, а в холах і кімнатах встановлюється підлогове покриття з ламінату, лінолеуму або ковроліну. Оздоблювальні матеріали – суттєва стаття витрат, але саме від їх якості і естетичності залежить атмосфера приміщення та його респектабельність.

Телефонуйте, запитуйте! Наші менеджери дадуть відповідь на усі виниклі питання, визначать, які потрібні документи на капітальний або косметичний ремонт готелю саме у вашому випадку. KCK Construction – ваш надійний партнер!

ВИКОНУЄМО РЕМОНТ ГОТЕЛІВ ПІД КЛЮЧ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.