м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт фундаменту

Ремонт фундаменту будівлі от KCK Construction

ремонт фундаменту будинку

Надійна основа – необхідна умова стійкості усієї будівлі. Але навіть ця, найміцніша частина будинку схильна до руйнівних факторів зовнішнього середовища. Руйнування фундаменту призводить до появи тріщин по фасаду і втрати цілісності приміщення. Дефекти фундаменту розпізнаються неозброєним оком, але тільки фахівці можуть точно визначити причини, що призвели до втрати несучої здатності фундаменту.

Будівельна компанія KCK Construction пропонує свої послуги з ремонту і заміни фундаменту будівлі (стрічкового, монолітного, стовпчастого, цегляного). Зателефонуйте нам в будь-який час або заповніть заявку на сайті. Виїзд експерта на об’єкт і проведення обстеження тріщин у фундаменті за допомогою маячків, допоможуть встановити причини і побудувати план дій по усуненню проблеми. Ми пропонуємо доступні ціни на ремонт фундаменту в Києві. Рухаючись назустріч клієнту, розглядаємо можливість поетапної оплати або розстрочки на 2-3 місяці.

Складно перерахувати усі ефективні варіанти ремонту фундаменту. Ремонт частини цегляного фундаменту спеціалісти KCK Construction проводять поетапно, починаючи з:

  • Фіксації тріщин;
  • Перекладки пошкоджених ділянок;
  • Влаштування обойми із сталевого профілю;
  • Цементація і оштукатурювання по сітці;
  • Влаштування затискачів з набетонуванням;
  • Влаштування бутобетонного фундаменту;
  • Влаштування гідроізоляції;
  • Відновлення відмостки.

Ремонт свайного фундаменту неможливо зробити без застосування спеціалізованої будівельної техніки. Наша компанія володіє необхідним ресурсом для установки гвинтових паль і має достатній досвід проведення подібних ремонтних робіт. Телефонуйте!

Ми також надаємо послуги з ремонту старих фундаментів. При прогресуючій усадці фундаменту, викопуємо кільцеподібну канаву, встановлюємо кільцеву опалубку і бетонуюємо. Збільшуючи таким чином несучу здатність основи будівлі, засипаємо грунтом і утрамбовуємо. При тривалих руйнуваннях фундаменту, тріщини і щілини стін неможливо ліквідувати косметичними методами і ситуацію виправить тільки капітальний ремонт будівлі.

Ціни на ремонт фундаменту

Попередньо визначити, скільки коштує капітальний ремонт фундаменту будівлі можуть наші консультанти після експертизи об’єкта і висновків про тип ремонту, кількості і якості необхідних матеріалів.

Доступна ціна ремонту фундаменту гвинтовими палями є головною перевагою такої технології. Ремонт палями може бути виконаний в найскладніших геодезичних умовах. Надійні і довговічні свайно-гвинтові палі перевершують традиційні технології, адже вартість ремонту фундаменту старого будинку палями значно нижча, а якість прирівнюється до бетонного варіанта. Ціна ремонту завжди встановлюється індивідуально, але після затвердження кошторису та інших установчих документів і підписання договору, зміні не підлягає!

Довірте відповідальну роботу по ремонту фундаменту компанії, професіоналізм якої підтверджується позитивними відгуками клієнтів і великим особистим досвідом наших фахівців!

ВИКОНАЄМО РЕМОНТ ФУНДАМЕНТУ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.