м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт дитячого садка

Ремонт дитячого садка від КСК Соnstruction

ремонт приміщень дитячого садка

У дитячих садках діти активно розвиваються і пізнають навколишній світ. До вибору першого в житті своєї крихітки громадської установи батьки ставляться дуже вимогливо, що цілком зрозуміло. Хороший ремонт садочка вкрай необхідний! Шукаєте підрядника на реставрацію дошкільного закладу? Ремонтно-будівельна компанія КСК Соnstruction гарантує успішне проведення ремонтних робіт будь-якого ступеня складності!

Ми виконуємо ремонт приміщень дитячого садка більше десяти років, маємо достатній досвід, кадровий, технологічний і технічний ресурс для того, щоб провести ремонт дитячого садка відповідно до вимог БНІП, якісно і в обумовлені терміни. Наша команда здійснить ремонт групи в дитячому садку в стислі терміни, зробивши приміщення самим приємним і безпечним місцем для маленьких відвідувачів!

Капітальний ремонт садочка

Компанія успішно проводить косметичний і капітальний ремонт будівель і споруд. Застарілі стіни, протікання систем водопостачання та інші неполадки свідчать про те, що потрібен капітальний ремонт садочків. Штат співробітників КСК Соnstruction дозволить від «А» до «Я» якісно провести весь процес від складання кошторису, проекту до прибирання території. Ми:

  • Демонтуємо застаріле обладнання та системи;
  • Замінимо комунікації;
  • Поміняємо електропроводку;
  • Встановимо нові перегородки;
  • Зробимо все необхідне для подальшої безпечної і комфортної експлуатації приміщення.

При необхідності проведемо покрівельні роботи: ремонт крильця, чи даху дитячого садка, або гідроізоляцію плоскої покрівлі. Наші майстри теплоізолюють будівлю садочка, модернізують фасад сучасною штукатуркою, в єдиному стилі зроблять ремонт нежитлових приміщень, що перебувають в обслуговуванні дошкільного закладу.

Ремонт дитячого садка КСК Соnstruction виконує високоякісними гіпоалергенними, нетоксичними будівельними матеріалами перевірених виробників.

КСК Соnstruction створить приміщення, в кожному куточку якого відчувається радість дитинства! Телефонуйте! Ми на зв’язку!

ВИКОНУЄМО РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ ДИТЯЧОГО САДКА:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.