м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт лікарень

Ремонт лікарень під ключ від КСК Construction

Ремонт лікарень і медичних закладів

Окремим напрямком роботи будівельно-ремонтної компанії КСК Construction є ремонт медичних установ. Ми більше десяти років виконуємо ремонт будівель лікарень, поліклінік та інших медичних закладів, суворо дотримуючись високих вимоги до таких приміщень. Порушення норм може негативно позначитися не тільки на медпрацівниках і хворих на туберкульоз, а й здорових відвідувачів, тому тут необхідний виключно професійний підхід. Лояльні ціни на послуги та високий рівень майстерності наших спеціалістів – прерогатива вашого вибору на користь підрядника КСК Construction. Галерея фото наших робіт на сайті і численні позитивні відгуки попередніх клієнтів допоможуть переконатися, що ми проводимо ремонти в районних лікарнях якісно, зі знанням справи.

Лікарні вимагають ремонту частіше за інші приміщення, адже тут дотримується особливий режим стерильності, досягти якого без освіжаючого поточного ремонту неможливо. Якщо в лікарні система опалення дає протікання, тепловіддача батарей бажає кращого, проводка викликає побоювання, водопровідні труби і зливи в аварійному стані, то будівля потребує грунтовного капітального ремонту. Ми безкоштовно організуємо виїзд експерта на об’єкт з метою визначення стану приміщення і типу ремонту. У найкоротші терміни складемо попередній видатковий кошторис для ознайомлення і прийняття рішення. Капітальний або косметичний ремонт лікарні проводиться будівельними матеріалами, відповідними вимогам СанПіН. Особливості ремонту багато в чому залежать від профілю лікарні.

Сучасний капітальний ремонт в обласній психіатричній, інфекційної лікарнях має свої індивідуальні особливості, що вимагають вносити зміни в дизайн будівлі лікарні, як правило, з метою поліпшення безпеки. Багаторічне будівництво каркасних будинків і споруд компанією КСК Construction дозволить застосувати напрацьований технологічний досвід для спорудження складних архітектурних форм, зміцнення існуючих застарілих конструкцій.

Будівельні можливості компанії КСК Construction перетворять проектування реконструкції в по-справжньому творчий процес. Ми впораємося з найскладнішими завданнями в певні терміни і з гарантією якості!

Ремонт госпіталю будь-якої площі

Компанія виконає капітальний ремонт госпіталю не обмежуючи в масштабах необхідних робіт. Ми розуміємо всю важливість того, щоб ремонт будівлі госпіталю відбувався максимально швидко, тому складаємо проект виробництва робіт найоптимальнішим чином з урахуванням особливостей режиму функціонування такого медичного центру.

Капітальний ремонт медичних закладів

Капітальний ремонт лікарень і поліклінік проводиться в суворому дотриманні санітарних правил влаштування, обладнання і експлуатації медичних установ. Тільки майстерність досвідчених будівельників може гарантувати необхідний результат. Адже тільки ідеальна штукатурка забезпечує гладку поверхню після поклейки шпалер або фарбування стін.

Внутрішнє оздоблення медичного закладу проводиться вологостійкими матеріалами, які витримують вплив агресивних розчинів. Роботи по вирівнюванню підлоги, встановлення плінтуса, укладання плитки, ламінату, лінолеуму або ковроліну спрямовані на створення гладкого покриття для підлоги, що піддається вологого прибирання і дезінфекції.

Капітальний ремонт медичних установ немислимий без налагодження роботи вентиляційної, опалювальної системи, систем водопостачання та пожежної безпеки, а в рентген-кабінеті – радіаційної безпеки. Медзаклади обладнуються спеціальними пічками для спалювання відходів і багатьма іншими специфічними установками.

КСК Construction має усі дозвільні документи для проведення подібних ремонтних робіт. Телефонуйте, замовляйте! Наші консультанти дадуть відповідь на усі питання!

РЕМОНТ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ У БУДЬ-ЯКОМУ СТИЛІ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.