м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт бара та кафе

Ремонт бара в Києві від КСК Construction

ремонт бару та кафе

Створення неповторної атмосфери приміщення-запорука успіху в ресторанному бізнесі. Перше захоплююче враження від його обстановки, затишку та комфорту викликає у відвідувачів бажання приходити сюди знову і знову. Довірте створення цього приміщення професіоналам!

Компанія КСК Construction на високому рівні виконає ремонт бару в Києві. Так само як ремонт приміщень клубу, ресторану або кафе, ремонт в барі безпосередньо залежить від дизайнерського задуму, що має тематичну спрямованість.У найкоротший термін,якісно, наші спеціалісти реалізують ідею замовника «під ключ». В прерогативах компанії:

 • Розумні ціни на послуги;
 • Команда професійних дизайнерів, будівельників та менеджерів;
 • Наявність необхідного обладнання та техніки;
 • Співпраця з виробниками якісних та екологічних будівельних матеріалів;
 • Багаторічний досвід ремонтних послуг.

Фото наших робіт на сайті та відгуки замовників допоможуть переконатися в готовності компанії здійснити найскладніший проект. Ми підготуємо комунікації та встановимо відповідне специфіці закладу обладнання з найсучаснішим дотриманням СНІП і ГОСТ.

Ремонт пивного бару вимагає високоякісної сантехніки, промивочних кранів, а для гриль-бару першочерговим стає питання пожежної безпеки! Досвід співробітників компанії KCK Construction дозволить визначити, як зробити ремонт в барах без упущень, збиткових фінансовими втратами в майбутньому. Обязательно здійснюємо виїзд експерта на об’єкт з проведенням інструментальних замірів. Врахування індивідуальних особливостей вже існуючого приміщення при складанні проекту допоможе створити неповторний дизайн і провести високоякісний ремонт. Узгоджена обома сторонами і затверджена ціна не змінюється до закінчення будівництва.

Орієнтовно визначити, скільки коштує і які ціни на ремонт барів в KCK Construction допоможе прайс-лист послуг на нашому сайті. Бюджет ремонту буде залежати від обсягу робіт і вартості використаних матеріалів.

Якщо потрібно замінити комунікації або несучі конструкції, фірма проводить капітальний ремонт, що включає, за бажанням замовника, перепланування приміщення. Косметичний ремонт не вимагає особливих витрат і рекомендується проводити раз на рік. Узгодивши робочі графіки, ми оперативно оновимо інтер’єр у зручний для вас час або проведемо його зонально в процесі роботи закладу.

Компанія реалізує найсучаснішу базу дизайну, здійснює ремонт торгового приміщення або кінотеатру з використанням новітніх технологій. Замовивши дизайн-проект у нашій компанії, ви забезпечуєте авторське супроводження ремонту.

Ремонт кафе і бару під ключ в Києві і області

Кафе – значно більше, ніж місце перекусів. Це перші побачення, дружні посиденьки, ділові зустрічі… і релаксуюча затишна атмосфера. Ви створите такий заклад і отримаєте від відвідувачів лише позитивні відгуки про ремонт кафе, якщо за цей важливий процес візьметься компанія KCK Construction!

Пропонуємо ремонт кафе недорого в стилі лофт або іншому стилі, відповідно до задуму замовника. Богемний і епатажний лофт незвичайним чином гармонійно поєднує стіни, де відсутня штукатурка або відкрита вентиляційна система з багатим інтер’єром. Такий підхід здешевлює вартість ремонту приміщення кафе в Києві, адже поклейка обоїв або фарбування стін проводиться вибірково. Ми проведемо капітальний та косметичний ремонт кафе, і ви отримаєте недорогий привабливий інтер’єр закладу, повністю відповідаючий канонам стилю.

Бюджетний ремонт і оформлення кафе включає в себе набір стандартних ремонтних робіт:

 • Вирівнювання підлоги;
 • Установка плінтусу;
 • Укладка плитки, ламінату, лінолеуму або ковроліну;
 • Разводка електрики;
 • Монтаж сантехніки;
 • Поклейка обоїв;
 • Фарбування стін;
 • Доставка і підйом всього матеріалу;
 • Прибирання будівельного сміття;

Євроремонт кафе у виконанні КСК Construction- це повне оновлення, створення атмосфери свіжості і комфорту для відвідувачів одним підрядником від розробки дизайну до заключного професійного прибирання.

В переліку послуг компанії є ремонт салонів краси, торгівельних центрів, офісів, житлових приміщень. Напрацьований досвід, вміння оптимально комбінувати матеріали, дозволяє нам реалізувати найдешевший дизайнерський ремонт кафе з творчим оформленням і практичним інтер’єром у стислі сроки.

Базові ціни на послуги ремонту кафе та барів переглядаються в індивідуальному порядку. Компанія з розумінням відноситься до фінансової ситуації клієнта, пропонуючи знижки, поетапну оплату або розстрочку на 2-3 місяці.

Ми працюємо з різними площами, перетворюючи навіть самі маленькі куточки в популярні відвідувані кафешки. Діємо за алгоритмом: дзвінок, виїзд на об’єкт, підготовка КП, договір.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.