м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремонт банка

Ремонт банка від КСК Соnstruction

ремонт приміщення банка

Надійність і захищеність банківської установи – гарантія збереження грошових вкладень громадян і економічного зростання структури. Ремонт нежитлових приміщень фінансової категорії спрямований на створення презентабельного зовнішнього вигляду і підтримки високоефективної системи безпеки.

Банк, розташований в приміщенні з протертою підлогою, старими вікнами та облупленою штукатуркою, не вселяє довіри і не приваблюватиме клієнтів. Ми виконуємо ремонт приміщення для банку під ключ, пропонуючи самі лояльні ціни на послуги майстрів з незмінно високою гарантією якості. Вибіркові фото наших робіт на сайті демонструють можливості компанії в питаннях ремонту. Ми не стоїмо на місці:

 • Підвищуємо кваліфікацію кадрів;
 • Апробовуємо новітні будівельні матеріали;
 • Освоюємо інноваційні технології.

Ремонт банків дуже відповідальна та трудомістке завдання, від успіху якого залежить імідж і престиж закладу. В умовах зростаючої конкуренції банківської системи будь-яка деталь має значення.

Будівельна компанія КСК Соnstruction професійно здійснює будівництво банків і ремонт усієї установи або його окремих зон, забезпечуючи монтаж систем відеоспостереження, сигналізації та пожежної безпеки.

У нас завжди є безкоштовний виїзд експерта на об’єкт для збору вичерпної інформації, необхідної для підготовки контрольного пакета документів. Клієнту надається кошторис і графік проведення робіт. Після підписання договору ми пунктуально дотримуємося запланованих термінів. Відповідно до чинних будівельних норм, виконуємо косметичний або капітальний ремонт офісу «під ключ». Капітальний ремонт банківського приміщення проводимо, зосереджуючись на реалізації нижчеперелічених факторів:

 • Максимально якісна система безпеки – встановлення передового відеоспостереження, новаторських автоматизованих систем доступу;
 • Повна заміна застарілого обладнання, дірявих інженерних і комунікаційних мереж;
 • Монтаж систем кондиціювання та вентиляції в повній відповідності з діючими нормами;
 • Продумана система пожежної безпеки;
 • Співпраця з перевіреними закордонними та вітчизняними виробниками технологій і матеріалів, що гарантує довгу експлуатацію;
 • Суворе дотримання державних і міжнародних стандартів якості;
 • Створення комфорту і зручності, як для клієнтів, так і для працівників банку;
 • Виконання в цілісному гармонійному стилі всіх приміщень, незважаючи на різне їх призначення і застосування;
 • Обдумано і злагоджено створений інтер’єр;
 • Правильне функціональне і здорове освітлення;
 • Раціональний підбір меблів для виконання повсякденних обов’язків службовцями та для максимальної комфортабельності клієнтів;

Косметичний і комплексний ремонт банку

Ремонт банківських установ – складний багатоетапний процес, що починається з розробки дизайнерського проекту. Сучасний дизайн приміщення банку включає візуальну ідентифікацію – свій колір і логотип, відповідність корпоративному діловому стилю і зонінг за принципом: «прозорість і демократичність». Відгуки про ремонт банківських установ будівельною компанією КСК Соnstruction свідчать, що нашим дизайнерам вдається створювати оригінальний і продуманий інтер’єр, що забезпечує комфорт клієнтам.

Ремонт банківських офісів, як і будь-який ремонт бізнес-центру має певний стандарт оздоблювальних робіт. Виконується високоміцними екологічними матеріалами, що сприяють створенню стилю закладу. Тільки досвідчений, відповідальний підрядник впорається з високими вимогами, які пред’являє служба безпеки до монтажу касового вузла, системи пневмопошти та інших систем безпеки закладу такої категорії.

КСК Соnstruction готова виконати ремонт банку «під ключ» з дотриманням усіх вимог. Всі питання вирішуємо в конструктивному діалозі і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.