м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Ремнот хостела

Ремонт хостела від КСК Соnstruction

ремонт хостела

Хостели зараз можна зустріти в кожному великому місті. Туристів приваблюють невисокі ціни на послуги, можливість отримати ночівлю, гарячий чай і душ, тому нестачі в мешканцях власники не відчувають. Це бізнес, який стрімко розвивається. Під хостели переобладнують квартири старого житлового фонду з високими стелями, щоб вмістити ярусні ліжка. Підсилення перекриття в таких приміщеннях вирішить питання їх подальшої безпечної експлуатації. Щоб не робити непотрібних вкладень в ремонт, вам варто звернутися до професіоналів. Виїзд експерта, консультація досвідченого виконроба допоможуть визначитись з типом ремонту: капітальний або косметичний, зі способом обробки і в інших нюансах.

Виконаємо ремонт будівель хостела під ключ по Києву і області в найкоротші терміни з дотриманням всіх норм ДБН. Галерея фото наших робіт на сайті демонструє можливості компанії КСК Соnstruction. Ми відпрацювали свої унікальні методи і прийоми, що дозволяють економити час і гроші замовника, гарантуючи високу якість робіт. Ви отримаєте швидкий недорогий ремонт хостела під будь-який стиль. У ремонтних роботах для створення хитромудрих конструкції або підсилення існуючих, використовуємо перевірену технологію будівництва монолітних будівель. Вам надається:

  • Детальний кошторис ремонту;
  • Допомога з підбором, закупкою і доставкою матеріалів;
  • Чорнові і чистові оздоблювальні роботи;
  • Здача об’єкта в обумовлені терміни.

Навіть подорожуючи по світу, кожна людина цінує особистий простір, особливо в хвилини відпочинку. Наші фахівці готові запропонувати дизайн будівлі хостелу, де кожному відвідувачеві надається не просто ліжко-місце, а ніша для сну з індивідуальною розеткою, сейфом для особистої поклажі. Позитивні відгуки мешканців – це найнадійніша безкоштовна реклама вашого закладу! Варто про це пам’ятати з самого початку. Продуваються вікна, скрипучі двері та підлогу необхідно ремонтувати. Для створення комфорту варто встановити регульоване освітлення, шумопоглинаючі перегородки. Наш кошторис на ремонт хостелу не засмутить власника, його вкладення в ремонт себе виправдовують. Тим більше, наша компанія пропонує поетапну оплату ремонту або відстрочку на 2-3 місяці.

Послуги з ремонту будівлі хостела

Ми суворо дотримуємося високих вимоги до ремонту в хостелі, адже приміщення, де одночасно проживає велика кількість різних людей має відповідати санітарно-гігієнічним нормам, вимогам пожежної безпеки. KCK Construction співпрацює з виробниками якісних екологічних високоміцних матеріалів. Тільки такі матеріали використовуються в ремонті хостелів нашими майстрами. Нами проводиться:

  • Штукатурка екологічними шпаклівками, що забезпечують тривалий термін експлуатації, волого непроникність;
  • Поклейка шпалер, що мають сертифікат FSC-паперу;
  • Фарбування стін фарбами на водній основі, що не викликають алергічних реакцій.

Залежно від матеріалу підлоги, проводимо «мокре» або «сухе» вирівнювання підлоги. Установка плінтуса – завершальний етап робіт. Застосовуючи пластиковий плінтус термін експлуатації якого більше 10 років, перевагу надаємо моделям з жолобом для кабелів.

У ванній, кухні, туалеті необхідна укладка плитки, а кімнати відпочинку за бажанням замовника облаштовуємо покриттям з ламінату, зносостійкого лінолеуму або ковроліну.

Скільки коштує і яка ціна ремонту 1м2 хостелу визначається індивідуально. Ми надаємо безкоштовний виїзд експерта. Після оперативної підготовки КП документів і підписання договору, починаємо роботи відповідно до затвердженого графіка. Співпраця з КСК Соnstruction – гарантія успіху вашого бізнесу!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.