м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реконструкція складських приміщень

Реконструкція складських приміщень по Києву і Україні

Реконструкція складських приміщень

Поліпшення умов праці, підвищення естетичного рівня будь-якого робочого місця, стимулює ініціативність і працездатність співробітників, навіть підвищує їх самооцінку. Модернізація оснащення складів радує працівників можливістю обробляти більшу кількість вантажів, збільшуючи прибуток підприємства і рівень власних доходів.

Ми виконуємо реконструкцію складських приміщень, надаючи послуги із:

 • Технічну експертизу складу;
 • Складання проекту;
 • Підготовку дозвільних документів;
 • Знесення перегородок, перекриттів та інших конструкцій;
 • Влаштування воріт будь-якої форми;
 • Монтаж нових інженерних мереж;
 • Заміну полового покриття;
 • Установку обладнання;
 • Установку системи пожежної безпеки.

Реконструкція складів та ремонт нежитлових приміщень, проведена КСК Construction під Києвом, зібрала лише позитивні відгуки. Сподіваємося, що знайомство з готовими об’єктами компанії на нашому сайті, переконають вас замовити послуги модернізації складу.

КСК Construction відмінний підрядник для реконструкції складу по всій Україні, що входить в список лідерів компаній, що надають подібні послуги. Професіонали КСК Construction здійснюють ремонт складів, коли необхідно:

 • Змінити профілізацію складу та тип зберігаючих вантажів;
 • Розширити експлуатовану зону складу;
 • Зміцнити несучу спроможність підлоги і стін складу;
 • Реконструювати інженерні мережі;
 • Додати вантажно-розвантажувальні місця та майданчики.

Компанія готова надати всі необхідні допуски та сертифікати, ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками будматеріалів найвищих марок, а наші інженери та будівельники вдосконалюють свою майстерність не тільки в практиці, але й в регулярному курсовому навчанні.

Реконструкція логістичних складів від КСК Construction

Застосовуючи сучасну модульну технологію будівництва швидкомонтованих будівель, ми будуємо ангари і каркасні споруди із сендвіч панелей будь-яких розмірів. Таким чином ми можемо зробити прибудову додаткових площ. Реконструкція логістичних центрів спрямована в першу чергу на збереження товару, тому складські площі створюємо з бездоганним дотриманням СНИП. Реконструкція логістичних приміщень допоміжного призначення спрямована на вдосконалення їх функцій: влаштування додаткових відсіків, вентиляції, стелажів, створення затишку та комфорту в кімнатах персоналу і т.п.

Вас цікавить реконструкція приміщень складського комплексу під офіс? Ми в найкоротші терміни проведемо переоснащення, утеплення та повну реорганізацію вашого приміщення. Прийнятна ціна і висока якість гарантовані! Ми рухаємося назустріч клієнту, підтримуючи прозорість відносин на всіх етапах співпраці, дотримуючись умов договору і не виходячи за рамки прийнятого бюджету. Телефонуйте, ми на зв’язку!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.