м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реконструкція С/Г об’єктів і ферм

Реконструкція С/Г об'єктів і ферм по Києву і Україні

Реконструкція С/Г об'єктів і ферм

Тваринництво в усі часи було і залишається флагманом у виробництві цінних продуктів харчування і сировинною базою виготовлення натуральних матеріалів для легкої промисловості. І в наш час галузь не здає своїх позицій: 38% в структурі сільського господарства України належить тваринництву. Зростаючий попит на повноцінні екологічні продукти харчування керує ринком, і бізнес на селі розвивається з новою силою. Використовуючи колгоспну спадщину – занедбані напівзруйновані ферми, фермера закономірно стикаються з проблемами модернізації виробництва.

Компанія KCK Construction чудовий підрядник та партнер на будівництво ферми. Спеціалісти компанії КСК Construction проведуть техніко-економічні розрахунки і доведуть економічну доцільність нового будівництва або реконструкції старого приміщення, складуть кошторис на проведення робіт з урахуванням того, що реконструкція передбачає:

 • Ремонт конструкцій і обладнання;
 • Збільшення потужностей виробництва;
 • Установку сучасного обладнання;
 • Освоєння нової технології.

Ми виконуємо реконструкцію:

 1. Птахокомплексу;
 2. Свинокомплексу;
 3. Комплексу для великої рогатої худоби;
 4. Овочесховища;
 5. Ангара для сільгосптехніки.

Ми знаємо всю законодавчу і нормативно-правову базу і, при необхідності, надамо допомогу в отриманні дозвільних документів.

Пропонуємо реконструкцію та ремонт сільськогосподарських будівель і об’єктів:

 • Свинарники;
 • Корівники;
 • Будинки для молодняку;
 • Телятники;
 • Стайні;
 • Птахоферми;
 • Рибні ферми та т.п.

Реконструкція агропромислових комплексів тваринництва та овочівництва

З огляду на побажання замовника, наша компанія складе проект приміщення для будь-якого виду тварин, що забезпечить його високу продуктивність, адже вона прямо залежить від належних умов утримання. Наприклад, реконструкція птахівничої ферми з клітинним розміщенням птиці кардинально відрізняється від вигульного, та т.п.

Ремонт та реконструкція тваринницьких ферм у виконанні КСК Construction спрямована на швидку окупність об’єкту та отримання максимального прибутку від вкладених замовником коштів.

Успішна реконструкція молочних ферм та інших молочних комплексів «на виході» дає приміщення, де все підпорядковано принципу «задоволена корова»: зручно їсти, зручно пити, комфортно відпочивати та переміщатися. Система вентиляції та освітлення «світловий коник», обладнана нашими спеціалістами, забезпечить хороший повітрообмін та безкоштовне освітлення цілий рік.

Неможливо уявити нормально функціонуючий тваринницький комплекс без складських приміщень або ангарів. Збереження сільськогосподарської продукції має сезонний характер та немає сенсу вкладень в капітальні споруди. Ми будуємо склади за технологією швидкомонтованих будівель з сендвіч панелей за лічені тижні. З цієї ж технології побудуємо ангар – в основному реконструкція будівель для сільгосптехніки або складу для зерна в застарілих приміщеннях нерентабельна: в них важко контролювати вологість, температуру.

У новому ангарі в процесі будівництва встановлюється автоматизована система мікроклімату, яка створює ідеальні умови для збереження зерна або техніки.

Ми багато років займаємося капітальним ремонтом овочесховищ для:

 • Картоплі;
 • Морквини;
 • Капусти;
 • Груш;
 • Кабачків, баклажанів та ін .;
 • Цибулі;
 • Яблук та т.п.

Будуємо овочесховища насипного та контейнерного типу, з огляду на необхідні норми СНІП. Найкращі умови зберігання з найменшими витратами енергії забезпечить автоматизована система управління «Агро-7-мікроклімат».

Вибирайте надійного забудовника КСК Construction! Мало хто погодиться говорити правду про свої прорахунки, щоб застерегти інших. КСК Construction опанувала тонкощі процесу в результаті багаторічного досвіду та ніяких прорахунків не допускає!

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.