м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реконструкція промислових будівель

Реконструкція промислових будівель і об'єктів

Реконструкція промислових будівель і об'єктів

Промислові об’єкти без регулярного проведення ремонтних робіт можуть перетвориться в павільйони для зйомок фільмів про наслідки ядерної катастрофи! Вас не приваблює така перспектива, і ви маєте намір привести в порядок функціонуючі цехи підприємства або реконструювати застарілі об’єкти? Компанія КСК Construction готова вирішити питання оперативно, в рамках передбаченого договором бюджету і в обумовлені терміни.

Наша компанія більше 10 років виконує ремонт та реконструкцію промислових будівель і споруд не тільки в столиці, а й інших містах України. Реконструкційні роботи з метою економії коштів замовника починаємо з експертизи, замірів та розрахунків об’єкта: можливо його вигідніше знести, тим більше, якщо приміщення не заплановано для участі у виробничих процесах. Варіантів задіяння старих будівель багато. Перепрофільоване будівництво складів – популярний метод економічного використання потужностей. Завдяки інноваційним будівельним технологіям, реконструкція промислової будівлі в комерційне – торговий центр або розважальний комплекс та т.п., відкриває безліч можливостей для перетворення застарілої будівлі в сучасне комфортне приміщення оригінального дизайну. Будь-яку ідею замовника наші проектувальники перетворять на концептуальний, економічно реалізуючий задум!

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Ми пропонуємо послуги реконструкції цивільних та промислових будівель по всій Україні, починаючи з геодезійного обстеження земельної ділянки та закінчуючи введенням об’єкта в експлуатацію поетапно:

 1. Заміри та оцінка;
 2. Технічний огляд будівлі;
 3. Розробка проекту;
 4. Отримання дозвільних документів;
 5. Будівельні роботи (прокладання комунікацій, оздоблення, облаштування території і т.д.).

Для відновлення стійкості об’єкта до навантажень, які утворюють несучі конструкції, ми обов’язково проводимо підсилення фундаменту. Залежно від типу деформації, застосовуємо до різного фундаменту різну технологію, в основному:

 • Армування та бетонування фундаменту й прилягаючої території;
 • Підсилення буроін’єкційними палями;
 • Часткову або повну заміну фундаменту;
 • Комбінований підхід.

Компанія проводить реновацію різного ступеня складності:

 • Косметичну: фарбування стін, стелі або підлоги, демонтаж та підключення опалювальної системи та т.п.;
 • Стандартну: монтаж стін, стелі, облаштування підлоги, заміна проводки, електроприладів, вікон та дверей;
 • Капітальну: проведення масштабних будівельних робіт, встановлення сантехніки, електромонтаж, обробка.

Плануючи реконструкцію, враховуємо проблемність зупинки процесу виробництва, особливо для підприємств з безперервним циклом. Щоб виробництво не зупинялося зовсім, або зупинялося частково, ми проводимо ретельну підготовку та завезення матеріалу.

Високий рівень професійних знань, багаторічний досвід та технологічний ресурс нашої компанії, дозволяють впоратися зі складними завданнями відповідно до норм будівельної справи.

Реконструкція промислових об’єктів від КСК Construction

Промислові будівлі та об’єкти адаптуються в житлові приміщення. Реконструкція промислових будівель і об’єктів в житлові вимагає глобального перепланування, підведення комунікацій. Оригінальність архітектурного рішення тут гарантована! Розгляньте приклади реконструкції будівель у нас на сайті та переконайтеся, що альянс проектних, технічних і кадрових можливостей КСК Construction дозволяє спорудити житлові споруди з дотриманням всіх вимог. Незалежно від ступеня складності реконструкції: побудувати ангар, арт-приміщення або житловий комплекс, ми гарантуємо на виході сучасний, безпечний, що гармонує з оточенням, об’єкт!

ВИКОНАЄМО РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.