м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реконструкція фасада будівлі

Реконструкція фасаду будівлі по Києву та Україні

реконструкція фасадів адмінбудівель та дежавних установ

Власники столичної нерухомості або користувачі, в утриманні яких будинки або споруди, у відповідності до вимог «Порядку утримання, ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд», зобов’язані здійснювати роботи по підтриманню фасадів будинків у відповідному технічному стані з метою збереження їх архітектурно-естетичного виду та безпеки для пішоходів, мешканців та обслуговуючого персоналу.

Послуги на проведення реконструкційних робіт одні з найбільш популярних, що вимагають професійної підготовки та майстерності будівельників. З компанією КСК Construction ви отримаєте якісний сервіс та інноваційні методи виконання робіт. Ми здійснимо реконструкцію будь-якої складності будівель комерційного типу, житлових приміщень, зробимо відмінний ремонт школи, будинку культури тощо.

Реконструкція фасаду старого будинку компанією КСК Construction створить враження нової будівлі. Після реконструкції, його теплоізоляційні, гідроізоляційні та захисні властивості значно покращаться.

Реконструкція фасадів адміністративних або промислових будівель націлена в тому числі, на підтримку престижу та іміджу організації. Компанія КСК Construction може легко та швидко демонтувати стару штукатурку, зробити ремонт цегляної кладки, посилити стіни або трансформувати їх з використанням декоративних елементів. Наша компанія співпрацює з перевіреними постачальниками якісних будівельних матеріалів, що гарантує гідний зовнішній вигляд.

Ви зацікавлені у капітальному ремонті будівлі? Ми маємо всі необхідні ліцензії на проведення комплексу робіт від складання проекту до введення в експлуатацію.

Реконструкція фасадів бізнес центрів, офісів, житлових будинків або інших об’єктів, проводиться нами з суворим дотриманням необхідних норм, правил та стандартів якості поетапно:

  1. Підготовка. Наші спеціалісти вивчають особливості об’єкта та документацію. Після вивчення всіх аспектів технічного завдання, складається план подальших робіт.
  2. Обстеження. Проводиться ретельне вивчення конструкції споруди, її стану та надійності. Визначаються плановані зміни, можливість здійснення проекту та його вплив на подальшу експлуатацію будівлі. Оцінюється стан грунту, склад, глибина залягання грунтових вод та т. д.
  3. Проектування. Проект складається з урахуванням сучасних нормативів. Проектувальники КСК витримують стандарти та вимоги.
  4. Реалізація. Всі будівельні роботи проводимо з дотриманням техніки безпеки швидко та якісно, під технічним, проектним та клієнтським наглядом.
  5. Введення в експлуатацію. Передача об’єкта передбачає функціонування всіх комунікацій.
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.