м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Реконструкція адміністративної будівлі

Реконструкція адміністративних будівель по Києву і Україні

Реконструкція адміністративної будівлі

Старий житловий і промисловий фонд наших міст не завжди краще зносити. Міцний фундамент, несучі стіни після комплексу будівельних робіт ще довгі роки будуть успішно експлуатуватися. Порівнявши розмір вкладених коштів в початкове будівництво адміністративних будівель та бюджет для перепрофілювання та реставрації старого – цифри можуть приємно здивувати в сторону останнього!

Компанія КСК Construction має достатній досвід та ресурс для перетворення старої будівлі в сучасний, індивідуальний, навіть багато в чому оригінальний, об’єкт. Реконструкція адміністративно-виробничих будівель з КСК Construction – це система злагоджених дій команди професіоналів дизайнерів, проектувальників, будівельників. Проводимо основні етапи реставрації в найкоротші терміни:

 1. Експертиза об’єкта, мереж, формування концепції.
 2. Збір попередньої документації та складання проекту.
 3. Узгодження та отримання дозвільних документів.
 4. Ремонтно-будівельні роботи.
 5. Здача в експлуатацію.

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.


Історичні будівлі, в яких часто розташовуються структури управлінського апарату, з метою збереження самобутності тільки адаптуються під сучасні потреби. Ми ретельно підбираємо будівельні матеріали, фарби для максимально дбайливого відновлення об’єктів культурної спадщини.

Реконструкція адміністративної будівлі під торгово-офісний центр проводиться з обов’язковим облаштуванням системи пожежної безпеки. У центрах, де постійно буде знаходитися багато людей, наші проектувальники також передбачають достатню кількість аварійних виходів, майданчиків та т.п.

Вас цікавить будівництво офісного будинку? Можливо, реконструкція адміністративної будівлі зі збільшенням площі вирішить проблему швидше та економічніше? За рахунок зведення нових стін, остеклення відкритих веранд, добудовування поверхів, можна не тільки значно збільшити площу офісу, але і сформувати неповторний естетичний дизайн.

Для деяких об’єктів необхідна реконструкція адміністративної будівлі поєднаної з прилеглим приміщенням, де може комфортно розташуватися служба охорони, підключити монітори спостереження. Ми на високому рівні впораємося з таким ТЗ, щоб виконувати всі норми конфіденційності.

Ремонт адміністративних будівель

Кошторис на частковий або капітальний ремонт адміністративної будівлі складається з урахуванням цільового призначення об’єкта, стану його «убитості», історичної цінності, розташування на місцевості та ін… Капітальний ремонт адміністративних будівель коштує набагато дорожче поточного. Наші експерти визначать рівень ремонту після знайомства з об’єктом. Ви не досягнете бажаного результату, якщо не буде проведено ремонт покрівлі (даху) адміністративної будівлі. Обов’язково внесіть в проект та кошторис цей пункт!

Ще одне обличчя офісу – ганок! Важливий не тільки його порядок, а й стиль, відповідний архітектурі будівлі. Ми організуємо ремонт ганку адміністративної будівлі:

 • Орієнтуючись на стилістику об’єкта;
 • На призначення приміщення;
 • Підберемо міцний, довговічний або навіть «багатий» матеріал;
 • Збудуємо вхідну групу: турнікет, розпашні або автоматично розсувні двері, пандус.

Ремонт опалення адміністративних будівель потрібно найчастіше. Хороший мікроклімат цілий рік коштує фінансових вкладень! Роботи по капітальному ремонту опалення або заміни окремих його вузлів проводить наша досвідчена бригада майстрів та справляється із завданням будь-якої складності. При монтажі:

 • Дотримуємося усіх вимог СНІП та ГОСТ;
 • Дотримуємося технології заводів-виробників комплектуючих;
 • Використовуємо сучасне обладнання;
 • Даємо гарантію якості.

Заключний етап реставрації – ремонт фасаду адміністративних будівель. Наша компанія виконає це професійно.

 • Після демонтажу старої штукатурки, чищення та миття стін, тепло- та гідроізолюємо шви, штукатуремо та фарбуємо фасад.
 • За бажанням клієнта, утеплюємо стіни з подальшою декоративною штукатуркою.
 • Відновлюємо системи комунікації.

Телефонуйте, консультуйтесь! Ми будуємо високої складності промислові будівлі (див. на сайті). Технічних та кадрових можливостей компанії в такій справі, як реставрація будівель, більш ніж достатньо!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.