м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Штукатурка «Баранчик»: технологія нанесення

Небанально декорувати житлові, комерційні споруди дозволяє спеціальне покриття. Саме його найчастіше використовують при утепленні фасаду. Фактурні суміші поєднують відмінні експлуатаційні властивості і стильний зовнішній вигляд після висихання.

Штукатурка «Баранчик» від КСК Construction

Декоративна штукатурка «Баранчик» названа так через свій зовнішній вигляд – зерниста структура нагадує каракулеву шубу або дрібні колечка вовни. Такий ефект створює основа складу. Фасадна штукатурка «Баранчик» містить дрібні крихти кварцу або мармуру. Саме вони і створюють приголомшливий ефект – рельєфи з розміром завитка в межах 1-4 мм. Щоб маса ідеально лягла на підготовлену поверхню, замовляють фасадні роботи у справжніх професіоналів будівельної компанії.

Нанесення декоративної фасадної штукатурки «Баранчик» виконують в декілька етапах. Для кожного необхідно використовувати спеціальні інструменти і якісне сучасне обладнання. Робота буде виконана поетапно:

  • Підготовка основи. Стіни та інші елементи будівлі попередньо очищають від старого матеріалу, бруду, пилу. При необхідності проводять реконструкцію фасаду – вирівнюють поверхню (видаляють тріщини, відколи, інші деформації).
  • Грунтовка. Вона необхідна для забезпечення надійного зчеплення з використовуваним будматеріалом.
  • Підготовка розчину. Виконують чітко за інструкцією. Якщо вибирають сухий склад, його можуть колерувати.
  • Оштукатурювання. Наносять суміш, розподіляють її, формують колечка, загальну привабливу фактуру.
  • Фінішна обробка. Після висихання, буде проведене фарбування (якщо це обговорено з клієнтом заздалегідь і внесено в план).

Нанесення фасадної штукатурки «Баранчик» в Києві довіряють команді компанії КСК Construction. Спеціалісти формують надійне, міцне, довговічне, естетично привабливе покриття. Весь процес проводять в суворій відповідності до технології.

Оздоблення фасаду штукатуркою «Баранчик»: вартість і ціни

Ціна нанесення штукатурки «Баранчик» в Києві і області для замовників залишається доступною. Залежить від обсягів, терміновості, складності процесу. На вартість нанесення штукатурки «Баранчик» безпосередньо впливає і обраний матеріал. Вони можуть бути сухими або рідкими. Перші дешевші, але витрачаються більше. Додатково доведеться придбати і фарбувальний пігмент. У відрах продукція продається вже колерованною, залишається її вибрати зернистість, тон і правильно нанести.