м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Овочесховища

Будівництво овочесховищ під ключ

овочесховища

Овочесховища, здатні зберігати в належному стані тонни продукції, не допускаючи її псування та є необхідним компонентом виробничого ланцюжку аграрного бізнесу. Без такої споруди складно зберегти овочі взимку, коли їх вартість значно підвищується. Ми виконуємо будівництво овочесховища під ключ по всій Україні вже багато років, постійно впроваджуючи нові технології, котрі дають можливість удосконалити процес зберігання та первинної переробки продукції. Овочевий склад під ключ – оптимальний варіант оперативного вирішення питання зберігання овочів круглий рік. Застосовувана компанією технології швидкомонтованих будинків різної форми та розмірів дозволяє побудувати овочесховище швидко та недорого. Втім, вартість багато в чому залежить від розмірів і типу складу, а також від кількості та якості встановленого обладнання. У невеликих фермерських господарствах на невеликих площах найчастіше попитом користуються сховища, продуктивністю 100 тонн. Вартість овочесховища на 100 тонн визначається:

  • Вартістю будівельних матеріалів;
  • Вартістю кліматичного та іншого обладнання;
  • Розміром оплати праці фахівців;
  • Ступенем складності проекту, котрий реалізується.

Лояльна ціна послуг компанії КСК Construction поряд з їх високою якістю – незмінні прерогативи компанії. Наші експерти допоможуть вам визначити скільки коштує побудувати овочесховище. Перед укладенням договору Вам надається докладний попередній кошторис. Ми будуємо ангари, котрі вигідно відрізняються прийнятною вартістю та оперативністю зведення.

Побудуємо СХОВИЩЕ ДЛЯ ОВОЧІВ якісно

Наші фахівці рухаються назустріч інтересам замовника та застосовують весь свій досвід і ресурс компанії, щоб побудувати овочесховище з найбільшою вигодою для Вас. В цьому плані важливий початковий вибір місця для будівництва сховища. Сховище овочей і фруктів, облаштовані неподалік від місць вирощування та реалізації продукції найбільш рентабельні. Правильно підібраний тип сховища дозволяє економно використовувати енергетичні ресурси, що відіб’ється на собівартості. Ми будуємо сховища трьох основних типів:

  1. Підземні;
  2. Надземні;
  3. Напівпідвальні.

Підземні та напівпідвальні сховища теплі, але труднощі із завантаженням і розвантаженням продукції є істотним мінусом таких конструкцій.

Надземні сховища, незважаючи на їх велику вартість, мають незаперечні переваги, особливо якщо їх надійно утеплити сучасними матеріалами та обладнати відповідною технікою:

  • Цілий рік підтримується відповідна зберігання температура;
  • Легко здійснюється організація під’їздів, навантаження та вивантаження овочів.

Сплачена ціна сховища для овочів може швидко відбиватися за рахунок можливості цілорічної торгівлі овочами, адже така продукція користується постійним попитом. Ще можна повернути гроші, витрачені на будівництво овочесховища, шляхом здачі вільних площ в оренду.

Сучасне овочесховище здатне забезпечити навіть мінімальну різницю температур і вологості, необхідних для зберігання різних видів продукції.

Компанія КСК Construction не тільки побудує швидкобудуюємі ангари під сховище овочів з дотриманням всіх необхідних будівельних санітарних норм і вимог, а й облаштує всі системи, котрі забезпечують життєдіяльність цієї споруди: вентиляцію, опалення, електропостачання та інше додаткове обладнання за бажанням замовника.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.