м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Монолітні роботи

Монолітні роботи від KCK Construction

Монолітні роботи

Монолітні роботи – популярний і швидкий спосіб зведення будівель. В його основі – бетонування, укріплене армуванням. Монолітність створюється за рахунок того, що конструкції не мають швів завдяки суцільному бетону. На основі майже застиглого заливають новий, який зливається з попереднім шаром, і так до самого кінця.

Етапи монолітно-бетонних робіт

Монолітні роботи починаються з установки опалубки. Вона створює форму для заливки бетонної суміші. Перед початком даного процесу проводиться підготовка:

 • Земельні роботи;
 • Розмітка території;
 • Створення піщаної подушки і т. п.

В основі будь-якого будівництва лежить конкретний проект. Тому згідно з ним ведуться всі роботи. Територія повинна вміщувати майбутню конструкцію, також знадобиться місце для будівельного матеріалу.

Щоб встановити опалубку, потрібні:

 • Обрізна дошка;
 • Деревно-стружкові і схожі плитки;
 • Фанера;
 • Брус;
 • Металеві листи;
 • Плити з пінополістиролу, які потім відіграють роль утеплювача;
 • Щити;
 • Труби, блоки, плити для фундаменту і т. д.

Матеріали для створення опалубки повинні забезпечувати максимальну герметизацію конструкції, не повинні забирати вологу з бетонної суміші, інакше вона втратить свої якості, а майбутній об’єкт, відповідно, міцність. Для цих цілей застосовується поліетиленова плівка, якою покривають всі всмоктуючі поверхні.

При монолітних бетонних роботах в ролі опалубок нерідко використовуються незнімні порожнисті блоки з пінополістиролу. Вони з’єднуються за принципом конструкторів «Лего». Бетон заливається всередину. Конструкція посилюється за допомогою армування. Такий спосіб дозволяє:

 • Встановити опалубки;
 • Не розбирати;
 • Утеплити стіни майбутньої будови.

Це актуально в малоповерховому будівництві.

Для армування застосовується різна арматура, розрахована відповідно до майбутніх навантажень. При необхідності її пов’язують в єдиний каркас, який потім заливається бетонною сумішшю. У ролі армуючого матеріалу для підлог і доріжок застосовують пластикові обрізки, які дозволяють підвищити характеристики міцності конструкцій.

Принципом зведення каркасно-монолітних будинків є передача несучих навантажень, які проходять по залізобетонних колонах і перекриттям до досить стійкого в цьому плані бетону. В результаті виходить стійкий і надійний каркас. Перегородки в будівлях не беруть на себе будь-які навантаження, тому при бажанні їх можна просто знести, перетворивши квартиру в простору студію.

Проекти можуть включати різну кількість поверхів і мати складну форму.

Ціни на монолітні роботи

Наша компанія пропонує якісні послуги в галузі будівництва. Група висококваліфікованих спеціалістів ретельно розробляє кожен проект, проводить розрахунки, в результаті чого виходять відмінні якісні будови, які відповідають усім вимогам і нормам.

Вартість монолітних робіт за м3 стіни залежить від безлічі факторів. Чим складніший процес і витрати ресурсів – тим більше ціна за куб. Ознайомитися з приблизним прайс-листом на монолітні роботи можна на сайті. При необхідності консультант відповість на питання і допоможе зорієнтуватися у виборі.

Розцінки на монолітні роботи варіюються також в залежності від їх виду. Серед послуг ми пропонуємо:

Ви можете замовити будівництво адміністративного або промислового будинку за індивідуальним проектом. За питаннями звертайтеся на сайт компанії.

МОНОЛІТНІ РОБОТИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.