м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Влаштування монолітного бетонного фундаменту

Влаштування монолітного бетонного фундаменту

Влаштування монолітного бетонного фундаменту

Наша компанія пропонує професійні роботи по установці монолітних стрічкових фундаментів і інших його видів. У нас працюють висококласні спеціалісти різних профілів з досвідом роботи і кваліфікованими знаннями. Ми застосовуємо сучасні технології, передове устаткування і інструменти для створення якісних основ для монолітних будівель.

Різновид фундаментів

Надійність і довговічність будови в першу чергу залежить від його основи. Відмінно виконує свої функції стрічковий фундамент, який представляє собою залізобетонну стрічку, встановлену під усіма несучими конструкціями майбутньої будівлі. Вона здатна рівномірно розподілити навантаження по периметру і передати їх на грунт. Це хороший варіант для будівель з підвалом.

Іншим різновидом основи є стовпчастий монолітний фундамент. Він складається з колон, які знаходяться в місцях навантажень майбутньої споруди. Встановлюються стовпи за спеціальною технологією і з’єднуються за допомогою ростверку, забезпечуючи будинку максимальну стійкість.

Часом специфіка грунту на будівельній ділянці не дозволяє звести стрічкову або свайну основу. В цьому випадку звертаються до влаштування фундаментної плити, яка представляє собою велику монолітну конструкцію із залізобетону. Її називають також плаваючою, так як вона здатна зберігати цілісність при зсувах грунту, зберігаючи всі елементи будови.

Технологія монтажу монолітного залізобетонного фундаменту

Заливка фундаментної плити робиться на основі бетону, так як він здатний забезпечити довговічність і надійність конструкції. Це водонепроникний, міцний, морозостійкий матеріал. Для більшої твердості проводиться армування монолітного фундаменту за допомогою сталевої арматури.

Наша команда перед заливкою грамотно підготує грунт з урахуванням всіх вимог. Це запорука стійкості майбутньої конструкції. Майданчик вирівнюється, риється котлован. Це потрібно для установки опалубки. Дно застеляється геотекстилем, під ним формують дренажні відводи. Важливим етапом є формування подушки, вона утворюється з шарів піску, щебеню та гравію, товщина її залежить від якості грунту. У неї укладають комунікаційні та дренажні труби. Після всіх підготовок заливається плитковий шар.

Товщина монолітного фундаменту в середньому буває 200-300 мм. Її розраховують на основі наступних параметрів:

  • Відстані між арматурними сітками;
  • Товщини бетонного шару над арматурною сіткою;
  • Товщини арматурних стержнів.

Будівництво основи під колону, стрічкового або іншого типу визначається особливостями місцевості. У кожного виду є свої правила зведення, які важливо враховувати для забезпечення надійності та безпеки майбутньої будови.

Вартість монолітного фундаменту

Наша компания предлагает монолитный фундамент под ключ в Киеве. Мы сдаем клиенту уже готовую конструкцию, создавая все с ноля. Выбор материалов, их качество и количество, Наша компанія пропонує монолітний фундамент під ключ в Києві. Ми здаємо клієнту вже готову конструкцію, створюючи все з нуля. Вибір матеріалів, їх якість і кількість, технології зведення і багато іншого визначає інженер-конструктор. Дізнатися розцінки можна тільки після всіх розрахунків і складання будівельного плану.

Якісне будівництво будівель можливе тільки на надійній та міцній основі, яку можуть забезпечити висококваліфіковані спеціалісти з досвідом. Важливо врахувати всі особливості грунту і майбутньої будівлі, щоб грамотно визначити, який фундамент потрібно збудувати.

Ціна монолітного фундаменту визначається складністю грунту, використовуваними матеріалами і технологіями, витраченим часом і складністю робіт. За подробицями звертайтеся за телефоном вказаному на сайті!

ВИКОНАЄМО ВЛАШТУВАННЯ МОНОЛІТНОГО ФУНДАМЕНТУ
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.