м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Демонтаж металоконструкцій: етапи і види робіт

Демонтаж металевих конструкцій передбачає поетапне виконання робіт, в ході яких важливо не пошкодити інші будови і забезпечувати безпеку для будівельної бригади. Нерідко капітальний ремонт споруд вимагає знесення колишньої конструкції для зведення нової і сучасної, яка відповідає всім нормам безпеки. Проектно-будівельна компанія KСK Construction виконує демонтажні роботи будь-якої складності за допомогою спецтехніки, гарантує стислі терміни виконання та безпеку.

Специфіка демонтажу металоконструкцій

Демонтаж металоконструкцій передбачає кілька варіантів виконання робіт. Якщо конструкцію з металу можна використовувати повторно, будівлю переносять з однієї ділянки на іншу, а коли в цьому немає потреби, матеріал відправляється на склад металобрухту.

Технологія демонтажу металевих конструкцій передбачає використання спеціальної техніки: підйомники, гідравлічні ножиці, алмазно-канатні ставки, гідрокрила, різаки і інші інструменти. При знесенні металоконструкцій нерідко використовується подрібнювач для дроблення матеріалу на шматочки.

Демонтаж трубопроводів на значних висотах здійснюють бригади промислових альпіністів-висотників. Паралельно зносяться конструкції всередині за допомогою газорізального обладнання і турбін з алмазними дисками. Великогабаритне сміття допомагають прибрати будівельні висотні крани.

Найпотужніша техніка використовується при розбиранні несучих блоків. Коли будова зноситься не повністю, а частково, слід завчасно виконати розрахунки щодо розмірів будови, несучих опор. В іншому випадку присутній ризик обвалення і пошкодження поруч стоячих будівель.

Окремо варто розглянути демонтаж невеликих конструкцій таких, як ангари, склади, гаражі. Виділяють такі види демонтажу:

  1. Розбір будівлі на окремі елементи. Сучасні металеві конструкції, ангари і склади швидко збираються та розбираються. Також в комплекс робіт входить перевезення елементів і монтаж будівлі на новій ділянці. Виконується демонтаж металевих конструкцій в даному випадку дуже обережно, щоб уникнути пошкодження деталей, розбирання здійснюється поетапно, на кожну деталь наноситься маркування. Для зручності використовують схему з відмітками, щоб максимально швидко і чітко відновити будівлю.
  2. Знесення споруди та транспортування матеріалів на смітник або переробку. Конструкцію демонтують швидко, оскільки не потрібно зберігати форму елементів.

При проведенні робіт необхідно грамотно і безпечно вивозити будівельне сміття, яке може призвести до травм під час його вивезення та утилізації.

Розцінки на демонтаж металоконструкцій

Вартість демонтажу металоконструкцій варіюється в залежності від розташування об’єкта, складності робіт, наявності небезпечних факторів, різних моделей спецтехніки, професійної підготовки і досвіду персоналу. Ціна демонтажу металоконструкцій за 1 тонну, нарізка матеріалу, прибирання та вивезення сміття з об’єкта складається за кожен вид робіт окремо. Вартість оренди спецтехніки за зміну, визначається класом і їх технічними параметрами. На підвищення вартості демонтажу впливають такі чинники:

  • Висотність об’єкта;
  • Важкодоступність;
  • Необхідність використання великого числа спецтехніки;
  • Послуги з вивезення та утилізації демонтованих деталей.

Компанія KСK Construction спеціалізується на демонтажі конструкцій, будівництві і реконструкції об’єктів промислової і комерційної нерухомості по Україні. Роботи виконуються в поставлені терміни.