м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Картоплесховища

Будівництво картоплесховища під ключ

Строительство картофелехранилища

Картоплю давно називають «другим хлібом». Це джерело цінних вуглеводів, вітаміну С і мінералів займає провідне місце на столі українців. Тільки спеціалізовані господарства вирощують цю культуру на своїх полях – непроста агротехніка та складність збереження врожаю відлякують багатьох. Наявність спеціалізованого картоплесховища зробить виробництво рентабельним, скоротивши втрати бульб в процесі зберігання.

Компанія KCK Construction здійснює виготовлення ангарів з високоміцних металоконструкцій, котрі використовуються як овочесховища.

Ми протягом більше десяти років виконуємо будівництво картоплесховища по Україні, реалізовуючи проекти різної складності. Наші фахівці готові запропонувати вам варіанти різних параметрів і площ. Вивчивши запит на місці, ми прорахуємо найоптимальніший економічний варіант. Величезний досвід роботи, співпраця з надійними постачальниками будівельних, оздоблювальних і утеплюючих матеріалів, виконання роботи будь-якої складності швидко та якісно – ось основні прерогативи KCK Construction.

Ціна картоплесховища під ключ залежить від його типу, площі, параметрів систем мікроклімату, та інших характеристик. Компанія пропонує готове рішення – картоплесховище на 1000 тонн. Типовий проект сховища має два приміщення для зберігання картоплі навальним і контейнерним методом і теплий тамбур. Таке сховище для картоплі являє собою одноповерховий комплекс площею 740 м2, оснащений системою опалення, примусовою та активною вентиляцією. Бульби в ньому без проблем зберігаються не менше одного року зберігаючи пружність, свіжість та товарний вигляд, не схильні до гнильних процесів. Можливе зведення за індивідуальними проектами.

Компанія пропонує:

  • Великий вибір варіантів;
  • Вигідні ціни;
  • Гарантію якості;
  • Дотримання термінів будівництва.

Як зберігати картоплю

На відміну від багатьох овочевих культур, картопля може зберігатися на підлозі. Висота навалу не повинна перевищувати 4,5 м! Зберігання картоплі навальним методом має ряд переваг, найістотніша з яких – раціональне використання площ сховища.

Заповнити сховище «від відвалу» можливо, застосувавши штабельний метод. Витрати на тару та спецтехніку окупаються ефективністю використання складів. Технологія та умови зберігання картоплі витримуються тільки в умовах дотримання технічних вимог картоплесховища:

  • Підтримка температури в рамках +3°С – +5°С;
  • Вологості, котра не перевищує 90-95%;
  • Дотриманий режим вентиляції та рециркуляції повітря;
  • Наявність універсальної тари, якщо зберігання здійснюється разом з іншими видами овочевої продукції.

Розглянутий вище проект сховища передбачає навальний і штабельний способи зберігання картоплі в роздільних приміщеннях.

Надзвичайно важлива для правильного зберігання належна вентиляція картоплесховища. Ми використовуємо спеціально сконструйовані повітроохолоджувачі перевірених виробників, котрі дозволяють забезпечити мінімальний перепад температур повітря на вході та виході, контрольований автоматичними приладами. Холодильні агрегати забезпечують холодопостачання, при цьому підтримується необхідна вологість, а овочі не висушуються.

Варто зазначити, що зберігання картоплі в сховищах взимку буде якісним, якщо крім технічних, дотримуватись вимог до закладки бульб:

  • Ранньостиглі сорти картоплі зберігаються гірше, тому краще закладати середньостиглі та пізньостиглі сорти;
  • Закладати високоякісні, не пошкоджені механічно або хворобами бульби.

Професіоналізм компанії KCK Construction економить ваші гроші! Наші клієнти за доступною ціною отримують найвищу якість! Телефонуйте, контактна інформація на сайті!

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.