м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Капітальний ремонт будівель

Капітальний ремонт будівель від KCK Construction

Капітальний ремонт будівель і споруд

Приміщення після ремонту приємно радують свіжістю і порядком, регулярно відремонтовані будівлі мають тривалий термін експлуатації. Творчо підійшовши до ремонту, можна чудовим чином перетворити житло. Будівельні роботи, спрямовані на відновлення, поліпшення, зміну інженерних, господарсько-економічних і естетичних параметрів об’єкта вимагають високої кваліфікації і ґрунтовного технічного ресурсу підрядника.

Компанія KCK Construction володіє необхідним потенціалом для виконання всіх типів робіт згідно ДБН і затвердженим переліком, проводить капітальний ремонт будівель і споруд в Києві вже понад 10 років. Напрацьований досвід, прийнятні ціни на послуги, висока кваліфікація кадрів, сучасне технічне обладнання і екологічні якісні будівельні матеріали перевірених виробників – ось основні пріоритети фірми KCK Construction.

Ми готові відновити будівлі будь-якого ступеня зношеності, провести капітальний або косметичний ремонт офісу, житлового або промислового приміщення. Фото наших об’єктів є на сайті! Компанія має всі необхідні дозвільні документи на ведення такого типу робіт.

Вирішивши замовити капітальний або поточний ремонт будівель і споруд в нашій організації, ви позбудетеся від зайвої метушні і хвилювань, пов’язаних з ремонтом, бо варто пам’ятати, що нервові клітини – найдорожчий витратний матеріал!

Працюючи за алгоритмом: виїзд експерта на об’єкт, проведення замірів, складання кошторису, підписання договору, ремонтні роботи, акт приймання і гарантія якості, ми беремо всі організаційні питання на себе, при необхідності, узгоджуємо дозвільні документи.

Виробничі будівлі,які ще експлуатуються, найчастіше потребують ремонту. З нами провести капітальний ремонт виробничих будівель недорого в Київській області в намічені терміни цілком можливо. Якщо комплексний капітальний або косметичний ремонт викликає серйозні перешкоди в роботі підприємства, ми проведемо його частково, в першу чергу відновивши ділянки, що впливають на хід виробничого процесу або елементи, вади яких можуть вплинути на цілісність будівлі. Представлений тут перелік робіт з капітального ремонту будівель і споруд допоможе визначити масштаби необхідної реконструкції.

Замовити капітальний ремонт будівель в Києві

Позитивні відгуки замовників (див. на головній сторінці) свідчать, що поточний та капітальний ремонт будівель і споруд у виконанні KCK Construction відповідає високому рівню якості. Висока соціальна відповідальність і сумлінність співробітників – провідний критерій компанії.

Ми враховуємо фінансові побажання замовника, проводячи ремонт будівель і споруд недорого або пропонуючи поетапну оплату, при цьому обов’язково створюємо умови для якісного результату. При реконструкція адміністративної будівлі, особливу увагу приділяємо підбору будівельного матеріалу.

У будівлях, де працюватимуть люди, увагу приділяємо установці систем безпеки і комунікаційної мережі. Оптимальне рішення для виключення прорахунків – ремонтні роботи планувати заздалегідь, розподіляючи час і кошти. Але і в разі непередбаченої екстремальної ситуації, ми оперативно вирішимо питання ремонту в найстисліші терміни. Ми здійснюємо усі види ремонтів будівель в будь-якій частині приміщення – від підвалу до даху.

Телефонуйте, або залишайте заявки на сайті!

(RU) ВЫПОЛНИМ КАПИТАЛЬНЫЙ РЕМОНТ ЗДАНИЙ И СООРУЖЕНИЙ:
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Будь-які побажання клієнта будуть впроваджені навіть на етапі будівництва.
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.