м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Капітальний ремонт будівель

Капітальний ремонт будівель від KCK Construction

Капітальний ремонт будівель і споруд

Приміщення після ремонту приємно радують свіжістю і порядком, регулярно відремонтовані будівлі мають тривалий термін експлуатації. Творчо підійшовши до ремонту, можна чудовим чином перетворити житло. Будівельні роботи, спрямовані на відновлення, поліпшення, зміну інженерних, господарсько-економічних і естетичних параметрів об’єкта вимагають високої кваліфікації і ґрунтовного технічного ресурсу підрядника.

Компанія KCK Construction володіє необхідним потенціалом для виконання всіх типів робіт згідно ДБН і затвердженим переліком, проводить капітальний ремонт будівель і споруд в Києві вже понад 10 років. Напрацьований досвід, прийнятні ціни на послуги, висока кваліфікація кадрів, сучасне технічне обладнання і екологічні якісні будівельні матеріали перевірених виробників – ось основні пріоритети фірми KCK Construction.

Ми готові відновити будівлі будь-якого ступеня зношеності, провести капітальний або косметичний ремонт офісу, житлового або промислового приміщення. Фото наших об’єктів є на сайті! Компанія має всі необхідні дозвільні документи на ведення такого типу робіт.

Вирішивши замовити капітальний або поточний ремонт будівель і споруд в нашій організації, ви позбудетеся від зайвої метушні і хвилювань, пов’язаних з ремонтом, бо варто пам’ятати, що нервові клітини – найдорожчий витратний матеріал!

Працюючи за алгоритмом:

  1. Виїзд експерта на об’єкт;
  2. Технічний огляд будівлі;
  3. Проведення замірів;
  4. Складання кошторису;
  5. Підписання договору;
  6. Ремонтні роботи;
  7. Акт приймання і гарантія якості

Ми беремо всі організаційні питання на себе, при необхідності, узгоджуємо дозвільні документи.

Виконуємо влаштування покрівлі різних типів, застосовучи технологію наплавляємого євроруберойду або ПВХ мембрани. Покрівельні роботи ми виконуємо сурово дотримуючись технологій, маючи всі необхідні дозвільні документи та сертифіковане обладнання.

Виробничі будівлі,які ще експлуатуються, найчастіше потребують ремонту. З нами провести капітальний ремонт виробничих будівель недорого в Київській області в намічені терміни цілком можливо. Якщо комплексний капітальний або косметичний ремонт викликає серйозні перешкоди в роботі підприємства, ми проведемо його частково, в першу чергу відновивши ділянки, що впливають на хід виробничого процесу або елементи, вади яких можуть вплинути на цілісність будівлі. Представлений тут перелік робіт з капітального ремонту будівель і споруд допоможе визначити масштаби необхідної реконструкції.

Замовити капітальний ремонт будівель в Києві

Позитивні відгуки замовників (див. на головній сторінці) свідчать, що поточний та капітальний ремонт будівель і споруд у виконанні KCK Construction відповідає високому рівню якості. Висока соціальна відповідальність і сумлінність співробітників – провідний критерій компанії.

Ми враховуємо фінансові побажання замовника, проводячи ремонт будівель і споруд недорого або пропонуючи поетапну оплату, при цьому обов’язково створюємо умови для якісного результату. При реконструкція адміністративної будівлі, особливу увагу приділяємо підбору будівельного матеріалу.

У будівлях, де працюватимуть люди, увагу приділяємо установці систем безпеки і комунікаційної мережі. Оптимальне рішення для виключення прорахунків – ремонтні роботи планувати заздалегідь, розподіляючи час і кошти. Але і в разі непередбаченої екстремальної ситуації, ми оперативно вирішимо питання ремонту в найстисліші терміни. Ми здійснюємо усі види ремонтів будівель в будь-якій частині приміщення – від підвалу до даху.

Телефонуйте, або залишайте заявки на сайті!

ВИКОНАЄМО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД
Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.