м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Утеплення фасаду: види утеплювачів і вартість робіт

Якісне утеплення фасаду в рази зменшує витрати на опалення будинку. У літній період сучасні матеріали запобігають перегріву стін, що дозволить заощадити на роботі кондиціонера. Професійні фасадні роботи покращують стан будівель з різних матеріалів.

Хочете підвищити теплоізоляційні характеристики будинку? Замовте утеплення квартир та багатоквартирних будинків (МКД) в Києві і області в компанії KCK Construction. Завдяки проведеним роботам ви не тільки продовжити життя ваших стін, а й значно скоротити свої витрати на опаленні.

Зовнішнє утеплення стін має масу переваг:

 • Фундамент і стіни не піддаються додатковому навантаженню;
 • Корисна площа простору не страждає;
 • Послуги утеплення фасадів в Києві під ключ дозволить захистити стіни від проникнення вологи і промерзання;
 • Матеріал грає не тільки функціональну, але й декоративну роль. З його допомогою може бути виконана реставрація фасаду;
 • Теплоізоляція підвищує звукоізоляцію в приміщенні.

Крім утеплення приватних будинків, ми робимо утеплення фасадів комерційної нерухомості за технологією «мокрий фасад». Після чищення фасаду його грунтують, покривають штукатуркою, шпаклюють, а потім знову грунтують. Завершальною стадією є нанесення декоративної штукатурки або фарбування фасаду.

Професійні роботи з утеплення фасадів будівель з вентиляцією дають можливість запобігти руйнуванню стін від вологи та інших факторів.

Вартість утеплення фасаду в KCK Construction

Ми пропонуємо найдоступнішу ціну на утеплення фасаду за 1 м2 в Києві. Підсумкова вартість в компанії KCK Construction залежить від обраних матеріалів, методів обробки, об’єму і складності робіт. Вивчивши прайс лист та інші розцінки вартості робіт на утеплення фасаду, можна виділити кілька факторів, що впливають на ціну:

 • Периметр будівлі – дозволяє розрахувати витрати матеріалу на оформлення цоколя;
 • Площа фасаду – за вирахуванням периметра прорізів;
 • Число і розміри прорізів – висота, ширина та глибина;
 • Довжина всіх кутів будинку;
 • Вибір і товщина матеріалу;
 • Необхідність в роботі вирівнювання стін.

Точні дані по кожному показнику дозволяють визначити вартість утеплення квадратного метра фасаду будівлі. Попередній розрахунок ми можемо виконати після надання клієнтами інформації, остаточний – після виїзду спеціаліста на об’єкт. Можливо, буде потрібно виконати відновлення або реставрацію фасаду чи інші роботи.

Утеплення фасаду під сайдинг

Професійне утеплення фасадів сайдингом – сучасне рішення для підвищення енергоефективності комерційних і житлових приміщень. Слід купувати екологічний матеріал з високою теплопровідністю, стійкістю до хімічного та біологічного впливу.

Як поглинаючий утеплювач під сайдинг може бути використана мінеральна вата, скловолокно та пінопласт. Грамотно обраний матеріал вибудовує систему поглинання вологи і регулює мікроклімат всередині приміщення. З особливою ретельністю слід вибирати утеплювач під сайдинг для дерев’яного будинку.

Розглянемо найпопулярніші матеріали, які використовують для утеплення.

 1. Скловата. Негорючий біостійкий матеріал застосовується, як утеплювач для дерев’яного будинку. Він вільно пропускає пар, тому конденсат не накопичується на поверхні стін.
 2. Пінополістирол. Цей пористий матеріал характеризується високим рівнем водопоглинання, тому його застосовують в системах зовнішнього утеплення. Пінополістирол можна монтувати під сайдинг без захисту від води і вітру, а це – відчутна економія бюджету.
 3. Мінвата. Ціна утеплення фасаду під сайдинг є доступною. Натуральне волокно з кам’яних порід не гниє з часом і не горить. З цим пористим та легким матеріалом просто працювати. Утеплювач з мінеральної вати можна укладати в два шари або придбати матеріал з щільним верхнім шаром.

Перед тим як почати роботи, наші майстри подивляться об’єкт, оцінять його стан, матеріали, з якого він побудований, а потім запропонують замовнику один або кілька способів утеплення.

Утеплення фасаду базальтовими плитами

Ефективним матеріалом для утеплення будівлі є базальтова плита. Сьогодні утеплити фасад базальтовими плитами під сайдинг або під штукатурку можна не тільки в цивільному, але й промисловому будівництві. Ізоляції мінеральними плитами має такі плюси:

 • морозостійкість;
 • низька теплопровідність;
 • тривала тривалість експлуатації;
 • гідрофобність;
 • стійкість до температур вище 1000 градусів;
 • стійкість до розшарування і деформації.

Особлива структура матеріалу, представлена ​​хаотичним плетінням ниток, перешкоджає проникненню вологи і поширенню вогню.

Сьогодні виробники випускають плити теплоізоляції для різних методів установки. Спеціальний матеріал для мокрої обробки підходить для штукатурки з армуючою сіткою. Стандартна базальтова плита монтується за вентильованим фасадом, кладкою, покрівлею або перегородкою з гіпсокартону.

Компанія KCK Construction пропонує недорогі ціни за роботу на утеплення базальтовими плитами в Києві і області. Довірте фасадні роботи нам, щоб точно бути впевненим у відмінному результаті!