м. Київ, вул. Сім'ї Сосніних, 17
Пн. - Пт.: 9:00 - 18:00
ua

Дизайн промислових будівель

Дизайн промислових будівель і приміщень

Коли компанія отримує замовлення на розробку дизайну для промислових або виробничих будівель, найчастіше клієнти розраховують на недорогий і простий проект. Як правило, замовникам не завжди вдається розрахувати повний обсяг робіт. Варто зазначити, що ми звертаємо увагу не тільки на гарний зовнішній вигляд! Наша компанія завжди піклується про безпеку співробітників, які працюватимуть в цій будівлі.

Перш ніж взятися до виконання робіт, спочатку за об’єкт береться наша експертна група. Ми виїжджаємо на об’єкт з метою провести повний аналіз приміщень, будівлі, зняття точних вимірів і робимо фотографії. Після цього складається детальний список належних робіт і створюється проект. Він охоплює оздоблювальні роботи і проектування інтер’єру виробничих будівель.

Раціональні рішення для Вашого виробництва

Кожне з підприємств особливе. Найчастіше вони відрізняються за видом діяльності, типом приміщень, кількістю співробітників. При розробці ці критерії враховуються в обов’язковому порядку. Ми завжди шукаємо підходи і застосовуємо раціональні рішення, що забезпечують комфортні і надійні умови для роботи.

Дизайнери й архітектори KCK CONSTRUCTION йдуть в ногу з часом, і знають всі сучасні технології, матеріали, які дозволять оптимізувати витрати на реконструкцію промислової будівлі. Ви залишитеся задоволені якістю виконаної роботи.

Інтер’єри приміщень промислових будівель

Спираючись на наш досвід, можемо з упевненістю заявити, що навіть при мінімальних фінансових витратах, добре продуманий інтер’єр грає важливу роль. Внутрішній вигляд промислових приміщень позитивно позначається на роботі співробітників. А це, в свою чергу, суттєво підвищить прибуток компанії. До того ж, міцні і практичні предмети меблів в майбутньому дозволять заощадити на їх ремонті або заміні.

Всі терміни обумовлюються відразу в момент укладення договору. Вам не варто переживати про якісь затримки та затягування термінів.

Співпраця з компанією KCK CONSTRUCTION – висока якість, надійні гарантії і стабільність в усіх відношеннях для Вашого бізнесу.

Детальна інформація та портфоліо наших робіт представлені на сайті компанії. Також ми можемо проконсультувати вас по телефону.

KCK CONSTRUCTION здійснює розробку дизайн-проектів інтер’єру промислових будівель і підприємств, з огляду на всі тонкощі. Наш значний досвід роботи в даній сфері забезпечує якісний і відповідальний підхід до реалізації дизайнерських рішень.

Беремо в роботу проекти будь-якої складності
Архітектура будівлі та планування
Постійний технічний нагляд над об'єктом
Прорахунок чужих проектів
Відеоспостереження на об'єкті (за бажанням замовника)
Гарантія від 3-х до 10 років
Поетапна оплата
Можлива розстрочка
Залиште заявку
наш менеджер зателефонує
Вам впродовж 1 години

ПЕРЕВАГИ
РОБОТИ З НАМИ

1
Довіра та відкритість
Кожен об'єкто ми ведемо повністю прозоро та відкрито! Клієнти мають доступ до всієї будівельної інформації по затратам над проектом.
2
Рівень відповідальності
Усі прорахунки в кошторисі проводяться чесно, без прихованих платежів. Ціни фіксуються один раз, ніякого росту цін до кінця здачі об'єкта!
3
Професіоналізм
Наші клієнти працюють тільки в "одне вікно". Ми відповідаємо за покупку і доставку матеріалів та виконання будівельних робіт.
4
Репутація
Ми дуже відповідально ​​відносимось до своєї репутації. Ніколи не дозволимо собі здавати об'єкти з якимись недоліками.
5
Задоволені клієнти
Завжди прислухаємось до своїх клієнтів! Консультуємо, надаємо рекомендації і супроводжуємо клієнта на кожному етапі будівництва
6
Особистий менеджер
За кожним проектом закріплений окремий менеджер-професіонал, який зможе дати відповідь на будь-яке питання по проекту.